Blog – pobrania

Blog - Do pobrania

swiateczne-przyjecie-imieniny

Mikołajkowe mini przyjęcie Nikol / etykietki świąteczne do wydruku 🙂

Cześć  jak spędziłaś Mikołajki? Czy może udało Ci się zorganizować jakieś urocze domowe przyjęcie? U nas było bardzo milutko i totalnie w świątecznym stylu:) Moja kochana to dość trudny okres w pracy dla większości z nas, jednak wykradlam chwilkę i postanowiłam zrobić mojej kruszynce małą niespodziankę:) W piątek zaprosiłam kilka najbliższych koleżanek z klasy Nikol i aby uczcić jej

Czytaj dalej»

Blog LoveSimple współtworzą:

Monika-LSC-min.jpg

Monika Baczewska-Alexandropoulou

Założycielka marki LoveSimple creations i kobiecej społeczności na fb – LoveSimple group, pasjonatka celebrowania i projektowania przyjęć, uzależniona od pięknych rzeczy, dobrego śniadania, kawy i czekolady, maniaczka dobrej organizacji czasu, autorka i projektantka Simple Plannera i Simple Calendar, wyjątkowego organizera dla wyjątkowych kobiet.

kasiarein-min-2.jpg

Kasia

Współtwórca fb grupy LoveSimple, gdy poznałam Monikę zaproponowałam zbudowanie grupy kobiet, które będą się wzajemnie inspirować i dzielić wiedzą bez względu na to gdzie obecnie mieszkają i na jakim etapie życia się znajdują. Za mną lata pracy jako lektor języka angielskiego w szkołach językowych w Poznaniu. Przede mną to co mnie pociąga od dłuższego czasu – nowe technologie i biznes online.

Malgosia_Pawlinska_01-min.jpg

Małgosia Pawlińska

Małgosia Pawlińska – psycholog, certyfikowana międzynarodowo Life&Business Coach (ECPC, ACC ICF), licencjonowana konsultantka MTQ48.

c2-min-2.jpg

Anjie

Moja grecka przyjaciółka, kobieta, która tak jak ja ciągle rozwija swoją pasję, Anjie jest właścicielką firmy eventowej „Only for You” w Atenach. Projektantka i miłośniczka wyjątkowych aranżacji przyjęć domowych i okolicznościowych. Z Anjie współpracuję od lat i z radością pokażę Ci namiastkę jej pracy.

c1

Jessie

Założycieka ” BASK iT” w Atenach, artystka kreująca z cukru:), wypieka niesamowite torty i ciastka o przeróżnych kształtach, w zależności od tematu przyjęcia. Ja i moje dziewczynki po prostu zakochałyśmy się w smacznych cudeńkach z jej piekarnika:) Z radością prezentuję wypieki Jessie na mojej stronie.

Shares