Shares

bohemian_party.05W końcu znalazłam chwilę na przygotowanie postu z ostatniego eventu, którego przygotowanie zajęło sporo czasu, na szczęście efekt naszych wysiłków mówi sam za siebie ;) W ostatnią Niedzielę w wyjątkowym miejscu po za Atenami o nazwie "Ktima48" razem z teamem z Only For You pracowaliśmy nad stworzeniem wypełnionej koloramii scenerii przyjęcia w stylu bohemian. Wjątkowa zastawa stołowa, papierowe, zaprojketowane specjalnie na tę okazję dekoracje oraz mieszane bukiety kwiatów w turkusowych wazonach, świetnie wkomponowaly się w tło tworząc wymarzoną, niepowtarzalną atmosferę eventu. Muszę jeszcze wspomnieć o naszym bogatym słodkim bufecie, na którym nie zabrakło tematycznych wypieków od naszej zaprzyjaźnionej greckiej cukierni Maria's Cakes and Cookies. Moje kochane nie będę się więcej rozpisywać myślę, że najlepiej będzie jak zaproszę Was do obejrzenia pamiątkowego już albumu z ostatniej niedzieli :) nutka inspiracji dla wszyskich kreatorek :) buziak i happy weekend :)

bohemian_party.07bohemian_party.06bohemian_party.01bohemian_party.22bohemian_party.19bohemian_party.03 bohemian_party.12bohemian_party.10bohemian_party.04bohemian_party.20bohemian_party.23 bohemian_party.09bohemian_party.17 bohemian_party.02bohemian_party.15bohemian_party.08bohemian_party.16bohemian_party.18bohemian_party.13bohemian_party.11

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed