Shares

 

FLOWER.CROWN.frontCześć coś nas napadło na kwiatowe projekty, najpierw złote wazoniki teraz wianki:) Wczoraj moja Eva oznajmiła, że nie ma siły iść na zajęcia karate i chce zostać w domu...zawiozłyśmy więc Nikol, a same wróciłyśmy do domu. Eva ciągle szuka chwili - sam na sam - tylko z mamą, no udało się:) Oczywiście nie ma wymówek, jeśli zrezygnowałaś z ćwiczeń to pytanie co robimy przez następną godzinę - no i oto odpowiedź :) Eva krzyczy "wianki"! ... długo nie myśląc wybieramy z kilku dniowych już bukietów dobrze wyglądające kwiaty, przycinamy je i przygotowujemy szybkie urocze i romantyczne DIY ♥ Oczywiście łapię za aparat bo zabawa zamienia się w cudne kreowanie ♥ Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz wiankowy projekt:) Chciałam tylko dodać, że aby stworzyć piękny kwiatowy wianek, wcale nie potrzebujesz wyjątkowych umiejętności tylko trochę chęci. Nasza wersja jest bardzo prosta, a zabawę w robienie tego typu wianków możesz z łatwością wykorzystać na kwiatowe przyjęcie swojej córeczki. Potrzebujesz 2 lub 3 wybrane kwiaty do każdego wianka, trochę zielonych roślin dekoracyjnych, kolorowy skórzany lub zwykły sznurek, zieloną taśmę florystyczną plus cienki drut florystyczny, nożyczki. Przycinasz kwiaty owijasz 2-3 razy drucikiem (patrz zdjęcie poniżej) i taśmą do kwiatów, łączysz kwiaty z wybranym sznurkiem (mocuj kwiatki jeden przy drugim dla lepszego efektu), do połączenia używasz przymocowanego wcześniej do kwiatu drucika, wykańczasz i zabezpieczasz taśmą florystyczną. Sznureczek na supełek i gotowe :) Prosto, szybko, radośnie, wiosennie i bardzo pięknie. Uwierz mi ta wiankowa przygoda na długo pozostanie w pamięci naszych księżniczek ♥ Jestem pewna, że też się zarazisz tworzeniem takich piękności :)... życzę słońca, humorów i udanej zabawy... nie zapomnij i rób zdjęcia, sama byłam zaskoczona efektem :):):)

FLOWER.CROWN.11FLOWER.CROWN.07FLOWER.CROWN.12FLOWER.CROWN.08FLOWER.CROWN.08aFLOWER.CROWN.09FLOWER.CROWN.10FLOWER.CROWN.05FLOWER.CROWN.03FLOWER.CROWN.02FLOWER.CROWN.01FLOWER.CROWN.04

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed