Shares

Hello Kwiecień :) Moje kochane dużo się dzieje i trochę nie nadążam...Od momentu założenia naszej kreatywnej grupy LoveSimple mam sporo dodatkowych obowiązków, ale najważniejsze, że to obowiązki, które wykonuję z przyjemnością. Dzięki naszemu grupowemu wyzwaniu #wyzwaniekreatywne - bliżej poznałam już sporo pokrewnych dusz... cudownie rozwijać nowe kontakty newet gdy dzieli nas taka odległość - mega moc:) Dzięki, że jesteście!
Dzisiaj do pobrania DIY / kalendarz na miesiąc Kwiecień do wydruku :) Za chwilę spodziewaj się newslettera z dostępem do szablonów. Jeśli jeszcze nie masz naszej kolekcji kalendarzy ściennych, a podoba Ci się co miesięczny dodatek, to dołącz do naszej listy mailingowej tutaj :). Dostęp do wszystkich gratisów przyjdzie do Ciebie wraz z naszym newsletterem ;) .... kalendarz na Kwiecień wydrukujesz w formacie A4 lub A3. Pozdrawiam cieplutko i udanego weekendu ♥♥♥

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed