DIY / Maj kalendarz ścienny do wydruku / May 2017 free print

28 April 2017

Hello Maj 🙂

Mój dzisiejszy wpis będzie stosunkowo niedługi. To nie dlatego, że już spakowana za chwilę uciekam do jakiegoś pięknego miejsca. Majowy wypoczynek planujemy już od dawna w połowie maja jej !!!! tygodniowa wycieczka aż za ocean. Już się nie mogę doczekać !
Początek maja również oznacza świeżutki kalendarz w pdf dla Ciebie do wydruku. Mam nadzieję, że sprawi ci przyjemność 🙂

Tymczasem moja praca nad kalendarzem Simple Calendar 2018 trwa. Muszę przyznać, że ta praca jest jedną z moich ulubionych. Bez względu jednak czy coś jest przyjemne czy nie, każdy większy projekt to całkiem sporo małych kroczków, dlatego wszystko zapisuję, to daje mi więcej przestrzeni do myślenia, po czym po kolei odhaczam wykonane zadania…jednak lista ciągle długa, a czasu coraz mniej ….

Moja droga może chciałabyś mi trochę pomóc?
OMG! poszukuję weny twórczej! Bo w toku ostatnich wydarzeń jak LIVE-y w grupie itd…na długi okres utknęłam na okładce do nowego kalendarza. Czy ktoś pomoże? Jak szalona projektuje, kasuję, przerywam, wstaję, chodzę po mieszkaniu w kółko, słucham muzyki lub siedzę w ciszy, aby za chwilę śpiewać na całą parę…w końcu zamykam oczy i chyba urodził się pomysł w mojej głowie na styl wyklejki …tropikalny klimat – liście palm stały się klasyką u top designerów…więc robię projekt wyklejki …drukuję …przerabiam…minuty, godziny, jejku już popołudnie… a ja ciągle niezaspokojona… przerwa na obiad z dziećmi i gdy zajęły się sobą wracam ponownie do komputera…w końcu coś się klaruje, kreatywność uruchomiona… na zdjęciu wyżej zarys na szybko pomysłu na wyklejkę – czyli na 1-szą stronę nowego kalendarza, moja tropikalna nutka 🙂 Mam nadzieję, że trafiłam w Twój gust… na razie nie zdradzam wszystkiego…. 😉

Miałam się nie rozpisywać, więc nie przedłużając szybko pytam, o jakim kolorze okładki marzysz? Na pewno ponownie pojawi się nasz klasyczny biało-czarny model w paski, gdyż dostałam zakaz likwidacji tej wersji od wielu użytkowniczek hahaha 😉
…. a co myślisz o szarych paskach dla delikatnej odmiany ? 🙂

Hm…myślałam też o kolekcji pastelowych okładek tj. różowej oraz miętowej ? (w tych kolorach pojawi się również Simple Planner, zamówienie już poszło, planner miał być już w maju, jednak 1-sza produkcja z nowym producentem, znacznie się wydłuża…dopięcie szczegółów, tak aby nie popełnić znanych nam błędów nie przyspieszają procesu… no i jest tego cała lista…Moje kochane termin przesunie się na czerwiec…naciskam na 1-szą połowę…)
I jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa wracając do okładek: paski czy może zygzaki…hm…???

Wpisz swoją propozycję pod postem, a ja wracam do pracy ❤

Dostęp do wszystkich gratisów przyjdzie do Ciebie wraz z naszym newsletterem 🙂 Kalendarz na Maj wydrukujesz w formacie A4 lub A3.
Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci udanej majówki
Monika ♥♥♥

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares