Shares

xmas.paper.tree.decoKochani wczoraj razem z moją Ewą pracowałyśmy nad mini szkolnym projektem i ponieważ wyszło całkiem fajnie to już się z Wami dzielę efektami :). Ewcia miała zadanie domowe w temacie papierowa ozdoba świąteczna. Postanowiłyśmy skonstruować prostą choineczkę.
Niezbędne materiały to:
- papierowe arkusze A4 w wybranych kolorach, plus 1 arkusz a bloku technicznego do zrobienia stożka,
- cyrkiel i ołówek,
- dwustronna taśma klejąca czy bardzo przydatny pistolet do kleju na gorąco,
- nożyczki,
- ozdobny guzik , koralik lub naklejka (do dekoracji kwiatka na czubku choinki).
Kartki potnij w cienkie paseczki, ja użyłam gilotyny (szybko i sprawnie :)). Za pomocą dwustronnej taśmy sklej ze sobą końcówki pasków tak, aby powstały pętelki – łezki. Z kartonu wytnij ćwiartkę koła o promieniu np. 15 cm, sklej ze sobą zewnętrzne boki tak, aby powstał stożek. Zacznając od dołu, przyklej przygotowane wcześniej pętelki dookoła choinki (kolorystyka wg wyobraźni) – my zaczęłyśmy od różowych, później beżowych itd… – zobacz na zdjęciach. Na czubku choinki przykleiłyśmy kwiatka – przygotowanego z wcześniej wyciętych paseczków lub pętelek…. Jeśli uda Ci się zrobić więcej takich drzewek to proponuję użyć ich jako ozdobnych bombek na domowej choince… do zrobienia choinki możesz również użyć wstążki pociętej na paseczki :) Udanego świątecznego kreowania :)

xmas.paper.tree.deco.10 xmas.paper.tree.deco.11

xmas.paper.tree.deco.12xmas.paper.tree.deco.06xmas.paper.tree.deco.13xmas.paper.tree.deco.08xmas.paper.tree.deco.09xmas.paper.tree.deco.04xmas.paper.tree.deco.05xmas.paper.tree.deco.03xmas.paper.tree.deco.02   xmas.paper.tree.deco.14

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed