Shares

diy_simpleplanner_pocket-14

Witam wszystkie fanki naszego Simple Planner:) gdzieś obiło mi się o uszy, że w czarno-białym Simple Planner również przydałaby się kieszeń ... Ponieważ nie chcę zawyżać kosztów produkcji tej właśnie wersji plannera, postanowiłam przygotować dla Was super praktyczne DIY - tj. jak wykonać i wkleić papierową kieszeń do naszego Simple Planner?
Szablon kieszeni znajdziesz na końcu postu, a po dołączeniu do naszej listy mailingowej wyślę Ci dostęp do reszty gratisów, które będziesz mogła sama drukować w dowolnym momencie. Już wkrótce w nowym newsletterze kalendarz ścienny na miesiąc październik oraz mały kalendarzyk całoroczny przydatny do naszego plannera. No dobrze przejdźmy do DIY dnia ;)
Krok po kroku, potrzebujesz: drukarkę - do wydrukowania szablonu kieszeni, papier (ja użyłam 120 gr), nożyczki oraz klej w sztyfcie.
Szablon kieszeni oraz prostokąt w kropki wycinamy w/g linii przerywanych. Prostokąt posłuży nam za tylną ściankę naszej koperty, którą do niego przykleimy. Po wycięciu kieszeni, składamy 3 boki do wewnątrz - patrz na zdjęciach poniżej, zagięte paski - boki smarujemy klejem, przyklejając dolny pasek do bocznych, następnie całość przyklejamy do wyciętego wcześniej prostokąta w kropki, chwilkę przytrzymując. Jak widać na zdjęciu powstała koperta, którą teraz przykleimy do okładki Simple Plannera. Jeszcze raz używam kleju i smaruję tylną ściankę powstałej koperty i dociskam do wnętrza okładki :) Gotowe! Moja kochana zrobienie takiej kieszeni zajmie Ci dosłownie kilka minut i jestem pewna, że będziesz zadowolona z efektu i na pewno przyda się do przechowywania drobnych zapisków:)
Pozdrawiam ♥

diy_simpleplanner_pocket-15

diy_simpleplanner_pocket-11diy_simpleplanner_pocket-12diy_simpleplanner_pocket-13diy_simpleplanner_pocket-08diy_simpleplanner_pocket-07diy_simpleplanner_pocket-06diy_simpleplanner_pocket-05diy_simpleplanner_pocket-04diy_simpleplanner_pocket-03diy_simpleplanner_pocket-10diy_simpleplanner_pocket-09diy_simpleplanner_pocket-02diy_simpleplanner_pocket-01
POBIERZ SZABLON KIESZENI
DOWNLOAD YOUR POCKET TEMPLATE HERE

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed