Shares

Processed with VSCO with a4 preset

HELLO WRZESIEŃ:) Hello nowy rok szkolny:) Nawet nie wiem kiedy minęły wakacje, moje dziewczynki zaczynają szkołę w przyszły poniedziałek, a ja ledwo ogarniam całość obowiązków, które spadły na moją leniwą głowę po długich wakacjach ;) Jejku miałam taką długą przerwę w postach na blogu, że zupełnie zapomniałam jak poruszać się w panelu administracyjnym strony i na dodatek zmieniliśmy układ graficzny strony więc uczę się od początku. Oczywiście mam dla Was gotowy kalendarz i mały dodatek w postaci powitalnych kartek. Jedną z kartek już umieściłam w ramce z Ikei i czeka na powitanie września. Kochana rozpocznij nowy rok szkolny przygotowana i zorganizowana w swoim domowym biurze:)
Wraz z jutrzejszym newsletterem linki do wydruku kalendarza na miesiąc wrzesień i kartek "Helloo...."  oraz mały prezent w postaci kuponu rabatowego na nowy kalendarz - planer tj. Simple Calendar 2017, który będzie w sprzedaży już od 01 września w naszym sklepie on line :)
Oczywiście proszę o cierpliwość, gdyż lista newslettera jest dość długa, wysyłka może potrwać nawet ponad 48 godzin. Kalendarz w dwóch formatach A4 i A3 ;) Miłego drukowania :):)
Jeśli jeszcze nie zapisałaś się do naszej listy mailingowej to zapraszam serdecznie tutaj. Życzę wspaniałego rozpoczęcia roku szkolnego ♥♥♥
Processed with VSCO with a4 presetProcessed with VSCO with a4 presetProcessed with VSCO with a4 preset

 

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed