DLACZEGO POTRZEBUJMY WSPARCIA?

16 March 2018

 

Cześć kochana, dzisiaj kilka słów o tym co wydarzyło się na LoveSimple w ciągu ostatniego roku 🙂

W marcu 2017 LoveSimple Creations wyglądało zupełnie inaczej. Nie było grupy LoveSimple, rozmów live ani zapraszanych ekspertów. Nie było też skonkretyzowanych planów na działania online, w tym między innymi na kursy…

Jak poznałam Kasię Rein, która wręcz namówiła mnie na stworzenie naszej grupy LoveSimple. Dzięki wielkie!!!

Poniżej fragment maila z 7 marca 2017, który otrzymałam od Kasi:
“Pani Moniko, zdecydowałam się napisać po wysłuchaniu podcastu “Po nitce Ariadny”. Spodobała mi się ta rozmowa, naprawdę inspirująca historia! Życzę dalszych sukcesów i efektów pracy. Po wysłuchaniu nagrania weszłam na Pani stronę …. i postanowiłam napisać …..(link do wywiadu TUTAJ)

Kasia aktywnie szukała historii kobiet, które inspirują do zmiany i okazało się, że jestem jedną z nich. To mega wspaniałe uczucie i ponieważ kliknęło między nami, Kasia pomogła mi w otwarciu grupy, którą obecnie opiekujemy się razem 🙂 Wracając do tematu obecnie w grupie jest wiele kobiet, od których każda z nas może się czegoś nauczyć, a ich doświadczenia mogą zainspirować do działania.

“Each one teach one” przesłanie, które niesie ten cytat jest mi bardzo bliskie.

Pozytywny wpływ nawet na jedną osobę w naszym życiu może się zamienić w “falę dobra”. Sama o tym pomyśl. Mam nadzieję, że już niebawem poznamy wiele nowych historii kobiet z grupy LoveSimple 🙂 Chciałabym aby ten post dał Ci odrobinę zachęty do działania, a w przyszłości moc odwagi do spotkania i podzielenia się Twoją historią np. na wspólnym LIVE.

Wracajac do historii mojej i Kasi to już po kilku dniach od odczytania maila, po raz pierwszy rozmawiałyśmy przez facebook. Nie będę się rozpisywać, tylko nadmienię, że samej z mnóstwem obowiązków w roli mamy, żony i przedsiębiorcy w nowym dla mnie świecie online – moje marzenia i plany o grupie, rozwijaniu społeczności oraz o nowych projektach związanych z kursami online (o które zaczęłam dostawać pytania), zwyczajnie odłożyłam na listę “do zrobienia”. Czas pozwolił mi jedynie rozwinąć produkcję plannerów, a reszta czekała na upragniony “team”. Muszę przyznać kocham biz online, bo świat nagle staje się taki malutki ….sama mieszkam w Atenach, a Kasia w Berlinie…Długo się nie zastanawiałam i poszłam za głosem intuicji… i 16 marca doprecyzowałyśmy z Kasią plan grupy LoveSimple, a już 17 marca ją otworzyłyśmy. Jeśli dołączyłaś w pierwszych dniach z pewnością pamiętasz atmosferę, która temu towarzyszyła <3

Po co o tym piszę? Po to żeby Ci pokazać, że mały krok, jeden mail, rozmowa może być początkiem ciekawej współpracy i wielu wciąż przybywających projektów.

Teraz małe zadanie dla Ciebie. Zastanów się, czy jest osoba z która chcesz nawiązać znajomość, współpracę. Jeśli czujesz, że w jakiś sposób możesz rozwiązać jej problem lub pomóc w rozwoju, to proszę usiądź i napisz do niej wiadomość i wyślij. Daj mi znać w komentarzu o efektach Twoich działań. Dziękuję!

A teraz jak poznałam Gosię Figat
Ponad miesiąc od powstania grupy dostałam interesującego maila od Gosi. OMG! sama nie wierzę! Po dłuższej korespondencji nawiązałyśmy super współpracę. Gosia nie tylko jest prawdziwym ekspertem z zakresu finansów, ale i kochającą mamą i żoną. Jest również niesamowitą kobietą, która dzieli się swoją wiedzą i wie jak pomagać.

Poniżej cytat z jej maila z przed roku:
“(…)Moniko napisałaś na grupie, że masz problem z ogarnięciem finansów. Ja – od 20 lat związana z finansami i zarządzaniem budżetem. Początkowo w samej księgowości , a następnie jako dyrektor finansowy-pełnomocnik zarządu brałam aktywnie udział w restrukturyzacji-reorganizacji sieci sklepów Royal Collection. Negocjowałam i realizowałam plany spłaty, przygotowywałam wnioski upadłościowe, doprowadzałam do układów ratalnych z firmami jak i US czy ZUS. W swoim życiu przeszłam przez pracę dla różnych branży – reklama wizualna, usługowa księgowość dla firm fińskich, sieć sklepów z odzieżą w tym premium. Uwielbiam się uczyć i rozwijać i dlatego w każdym miejscu zgłębiałam wiedzę z wielu branż i wielu działów…..
Ostatnio … (…)”

Jeśli jesteś w grupie LoveSimple lub oglądasz LIVE-y na fanpage LSC z pewnością znasz już Gosię Figat 🙂 Kliknęło między nami i  współpracujemy już prawie od roku. W momencie gdy piszę ten post Gosia mój guru od finansów, intensywnie pracuje nad treścią kursu Simple Budget – czyli planowanie budżetu domowego od podstaw.
TAK!  To będzie pierwszy kurs online w LoveSimple Creations studio. Dzięki któremu, nie tylko ogarniesz swoje finanse, ale w przystępny sposób nauczysz się pracować z narzędziem do budżetowania, dzięki  któremu już nic Cię nie zaskoczy. Kochana sama przeszłam tę drogę ucząc się metod Gosi, dlatego wiem na czym stoję i w końcu przestałam się bać jutra 🙂 Krok po kroku pokonasz tego smoka.

Kochana każda z nas potrzebuje wsparcia osoby, która widzi rozwiązanie. Nie warto tracić czasu i energii i na siłę próbować ogarnąć wszystko samemu. Chcesz mieć czas i energię i środki na to co Cię najbardziej cieszy? Sięgaj po pomoc i udzielaj jej, a sama zobaczysz co się będzie działo.
Zapraszam Cię do grupy LoveSimple. Działajmy razem! Świętujemy nasz pierwszy roczek!!!
“Jeśli chcesz iść szybko i na skróty – idź sama. Jeśli chcesz dojść daleko – idźmy razem!

Ściskam Monika

Ps. NIESPODZIANKA  🙂 Jeśli jesteś w dołku finansowym, lub zwyczajnie nie ogarniasz tego tematu – nie przegap naszego szkolenia! Razem z Gosią Figat zapraszamy Cię na kolejny:
BEZPŁATNY WEBINAR Z CYKLU SIMPLE BUDGET  już 22 marca godz. 21.00 📝
ZAPISZ SIĘ TUTAJ

SIMPLE BUDGET

DLACZEGO WARTO ZWRACAĆ UWAGĘ NA FINANSE?

  • analiza decyzji już podjętych czyli rozliczanie przeszłości
  • ułatwienie prognozowania przyszłości
  • dzięki prowadzeniu budżetu Twoje obecne decyzje, działania są szybsze i o wiele bardziej trafne
    O PIERWSZYM KROKU do poskromienia finansów pisałyśmy z Gosią TUTAJ!

 

 

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares