DOSTAWA-ZWROTY-REKLAMACJE

Dostawa / Zwroty / Reklamacje

Zamówienia realizujemy w ciągu 48h w dni robocze od momentu zaksięgowania zapłaty na koncie,
Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych.

Dostawcą naszych przesyłek jest Kurier Poczta Polska.

*CENNIK

Przesyłka POCZTA POLSKA KURIER od 15 zł

*ZWROTY

Zgodnie z naszym Regulaminem mogą Państwo dokonać zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy zakupionych plików multimedialnych oraz plików graficznych.

Aby dokonać zwrotu lub wymiany produktów, w formularzu reklamacyjnym lub w wiadomości email na adres: shop@lovesimple.pl prosimy podać numer zamówienia i opis produktu podlegającemu wymianie, zostanie wysłana faktura korygująca, którą należy wydrukować, podpisać oraz odesłać na poniżej podany adres wraz z oryginalnie zapakowanymi produktami podlegającymi wymianie. Prosimy o podanie dokładnego adresu na jaki mamy odesłać zamieniony produkt. Jeżeli ma nastąpić zwrot pieniędzy prosimy o przesłanie numeru rachunku bankowego, na który mamy zwrócić należną kwotę. W zgłoszeniu o zwrocie produktów prosimy podać numer zamówienia i numer FV i swój adres e-mail, prześlemy Ci korektę FV, którą należy wydrukować i PODPISAĆ oraz odesłać wraz z oryginalnie zapakowanym produktem/i.

UWAGA: Podstawą do przyjęcia zwrotu jest podpisana kopia FV / korygującej. Zwrot pieniędzy lub wysłanie nowego produktu nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od momentu, po odebraniu przez nas paczki z nieużywanym i nieuszkodzonym produktem/ami  oraz podpisaną kopią faktury korygującej.

Szczegóły dotyczące Reklamacji produktów znajdziesz w REGULAMINIE SKLEPU

Poniżej możesz pobrać i uzupełnić Formularz Reklamacyjny/Zwrotu zakupionego produktu/ów, który prosimy odesłać na adres: shop@lovesimple.pl

TUTAJ POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY/ ZWROTU PRODUKTÓW (odstąpienie od umowy lub reklamacja produktu)

ADRES ZWROTU PRODUKTÓW (produkty odeślij na adres magazynu dystrybucji produktów LoveSimple creations studio):
KRZYSZTOF BARTNIK (LoveSimple.pl)
ŻURAWNICA 82
22-470 ZWIERZYNIEC
tel. kontaktowy: +48 882 701 229

Shares

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 5% zniżki na pierwsze zamówienie