Dostawa / Zwroty / Reklamacje

Zamówienia realizujemy w ciągu 48h w dni robocze od momentu zaksięgowania zapłaty na koncie,
Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych.

Dostawcą naszych przesyłek jest Kurier Poczta Polska.

*CENNIK

Przesyłka POCZTA POLSKA KURIER od 15 zł

*ZWROTY

Zgodnie z naszym Regulaminem mogą Państwo dokonać zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy zakupionych plików multimedialnych oraz plików graficznych.

Aby dokonać zwrotu lub wymiany produktów, w formularzu reklamacyjnym lub w wiadomości email na adres: shop@lovesimple.pl podaj swój 4-cyfrowy numer zamówienia i opisz na jaki produkt, zostanie wysłana faktura korygująca, którą należy wydrukować, podpisać oraz odesłać na poniżej podany adres wraz z oryginalnie zapakowanymi produktami podlegającymi wymianie. Pamiętaj podaj dokładny adres na jaki mamy odesłać zamieniony produkt. Jeżeli ma nastąpić zwrot pieniędzy napisz nam nr swojego rachunku bankowego, na który mamy zwrócić należną kwotę. W zgłoszeniu o zwrocie produktów podaj nr FV i swój adres e-mail, prześlemy Ci korektę FV. Prosimy o wydrukowanie oryginału i kopii, PODPISANIE KOPII FV KORYGUJĄCEJ i odesłanie wraz z oryginalnie zapakowanymi produktami.

UWAGA: Podstawą do przyjęcia zwrotu jest podpisana kopia FV / korygującej. Zwrot pieniędzy lub wysłanie nowego produktu nastąpi w ciągu 5 dni roboczych od momentu, gdy zostanie odebrana przez nas paczka z nieużywanymi i nieuszkodzonymi produktem/ami i podpisaną kopią faktury korygującej.

Szczegóły dotyczące Reklamacji produktów znajdziesz w REGULAMINIE SKLEPU

Tutaj możesz pobrać i uzupełnić w Formularzu Reklamacyjnym zakupionego produktu/ów, który prosimy odesłać na adres: shop@lovesimple.pl

FORMULARZ REKLAMACYJNY

* Produkty odeślij na adres magazynu dystrybucji produktów LoveSimple creations studio:

KRZYSZTOF BARTNIK
ŻURAWNICA 82
22-470 ZWIERZYNIEC

tel.kontaktowy: +48 882 701 229

Shares
Shares