Shares

6.09.2014_1 Idziesz w odwiedziny do znajomych, którzy mają dzieci? Nie masz pomysłu na mały upominek dla szkolnych maluchów?
Co powiesz na stylowy piórnik z kredkami, ołówkami lub mazakami? Moje Kochane mam tu dla Was pomysł na troszkę inne opakowanie szkolnych akcesoriów. Ja pozbyłam się oryginalnych pudełek i po prostu obwiązałam osobno - ołówki, kredki oraz mazaki czerwonym sznureczkiem, wydrukowałam i wycięłam zaprojektowane etykietki i tak powstał całkiem milutki secik:) Dziewczynki zaczynają szkołę w nadchodzący poniedziałek, w Grecji mamy tygodniowe opóźnienie, prezenty szkolne zapakowały do teczek razem z dodatkami:). Kochane moje mamy i nie tylko pobierzcie pdf-y na końcu strony, wydrukujcie wesołe etykietki i paski ozdobne w kolorowe serduszka i dodajcie je do szkolnych suwenirów. Dzieciaki uwielbiają zaczynać rok szkolny z kilkoma nowymi dodatkami w piórniku. Pozdrawiam i udanego roku szkolnego:)

6.09.2014_2 6.09.2014_3 6.09.2014_4

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed