Shares

Hello Lipiec SUMMER !!!!

Moja kochana czas wakacji, to dla mnie przede wszystkim miesięczny pobyt w Polsce i wzmożony czas spotkań. Rodzina, przyjaciele i mnóstwo spraw związanych z przedsięwzięciem LoveSimple :)
Ostatnio spotykam się z coraz większą ilością kobiet. Tych działających, twórczych, pomocnych, pięknych kobiet. Czuję, że im więcej z nas weźmie sprawy w swoje ręce tym wokół będzie dużo lepiej. Bardzo doceniam wsparcie, które także otrzymuję, w szczególności od zaangażowanych kobiet w naszej grupie LoveSimple na fb. Kochana jeżeli jeszcze u nas nie byłaś to dołącz bo wsparcie, doping i mnóstwo wiedzy jest na wyciągnięcie Twojej ręki:)  kliknij: LoveSimple Grupa
A zupełnie bym zapomniała niebawem na live w naszej grupie porozmawiam z Urszulą Bielską - Pheleb. Niesamowitą kobietą działającą online. Ula uczy blogowania, pomaga przedsiębiorczym kobietom i blogerkom w promocji online. Mam nadzieję, że to będzie następny zastrzyk cennej wiedzy dla wszystkich kreatywnych i gotowych do działań babek :)

Kochana moja i jeszcze jedno z racji końca miesiąca przygotowałam dla Ciebie gratisowy kalendarz na Lipiec do wydruku. Dostęp do pdf-ów przyjdzie do Ciebie wraz z naszym newsletterem jeszcze dzisiaj :) Jeżeli nie ma Cię na naszej liście mailingowej wskakuj tutaj. Kalendarz na Lipiec wydrukujesz w formacie A4 lub A3.

ps. Nowe Simple Plannery są już dostępne ! Tym razem oczekuj zaktualizowanych szablonów w środku i wyjątkowo stylowej oprawy.
Jeżeli ciągle szukasz efektywnego narzędzia do organizacji czasu koniecznie sprawdź nasz nowy Simple Planner !
....aaaaaaa i jeszcze krótkie ogłoszenie - jutro tj.01.07.2017 o godz. 17:00 - SPOTKANIE  - "na kawie" w Garnizonie - Galeria Smaku, ul.Słonimskiego 6 (Garnizon / Gdańsk Wrzeszcz) .... ale numer ;)
.... jakiś czas temu wyskoczyłam z propozycją spotkania w naszej grupie LoveSimple i już jest nas kilka, więc jutro się zobaczymy super!!! Kochana, trochę last minute, ale jeśli masz ochotę dołączyć, to serdecznie Cię zapraszam na babskie gadu - gadu przy kawce :)

Pozdrawiam cieplutko  ❤
Monika

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed