Jak zacząć pracę z 2020 Digital Simple Planner?

26 March 2020

Jesteś fanką planowania? Na co dzień nie umiesz obejść się bez plannera, kolorowych karteczek i zestawu długopisów, zakreślaczy, pisaków? Doskonale jednak wiesz, że nie zawsze da się zabrać ze sobą na spotkanie czy w podróż laptop, planner, kalendarz notes i zestaw artykułów do pisania, prawda? I tutaj z pomocą przychodzi nowiutki 2020 Digital Simple Planner – cyfrowy kalendarz, łączący ze sobą piękny design papierowego planera i wygodę narzędzi elektronicznych. Ja jestem w nim zakochana! Pozwól, że przedstawię Ci najnowsze „dziecko” marki LoveSimple:

2020 Digital Simple Planner 🙂

Pierwsze pytanie, na które musisz sobie odpowiedzieć, to czy w ogóle chcesz spróbować planowania cyfrowego. Wiem, że do tej pory miałaś prawdopodobnie do czynienia głównie z aplikacjami typu Asana czy kalendarz Google. Jeśli jednak jesteś posiadaczką tableta lub iPada i jednocześnie pozostajesz przy tradycyjnym planerze, bo zwyczajnie kochasz rozpisywać ręcznie swoje cele, zapewne odrzucałaś rozwiązania cyfrowe. Nawet jeśli czujesz, że dużo wygodniej byłoby nosić do pracy jedno narzędzie…. właśnie dlatego postanowiłam poszukać rozwiązania, który zadowoli fanki pisania długopisem z użyciem technologii. Już Ci tłumaczę, dlaczego nasz Digital Simple Planner może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Czym jest 2020 Digital Simple Planner?

To połączenie cyfrowej technologii z tradycją pisania ręką w wersji papierowej. Jeśli masz i lubisz papierową edycję Simple Plannera, to zapewniam Cię, że w Digital Simple Planner znajdziesz dokładnie ten sam elegancki design dedykowany kobietom takim jak Ty.

Teraz masz pod ręką wszystko, czego potrzebujesz do planowania, a nawet więcej.

Jak zacząć pracę z 2020 Digital Simple Planner?

Do pracy z tym narzędziem wystarczy dostęp do dowolnego tabletu (koniecznie z rysikiem/piórkiem) oraz aplikacja do adnotacji / edycji plików PDF. I to wszystko.

Digital Simple Planner ma postać pliku PDF, który ściągasz i otwierasz na swoim tablecie, w aplikacji do adnotacji PDF. Jeśli pracujesz w systemie iOS polecam aplikację GoodNotes, dla Androida polecam apkę Xodo czy Notabilty.

Możesz dowolnie personalizować swój planer wpisywać i planować realizację celów, notować, tworzyć mood – boardy, rysować, wklejać zdjęcia (tu uważaj tylko, aby nie były zbyt dużej rozdzielczości, żeby za mocno nie obciążyć pliku), jeśli potrzebujesz to w prosty sposób możesz wymazać niepotrzebne treści, a po rozpisaniu działań, możesz w kilka sekund wyeksportować daną stronę lub ją wydrukować. Dla ułatwienia Twojej pracy plik planera cyfrowego posiada klikalne indeksy przenoszące Cię na wybraną stronę kalendarza.

2020 Digital Simple Planner to datowany kalendarz w układzie tygodniowym. Szczegóły wnętrza znajdziesz w naszym sklepie LoveSimple TUTAJ:) Sprawne poruszanie po pliku umożliwiają Ci klikane Indeksy.

Górne indeksy automatycznie przeniosą Cię na wybraną stronę przekładki z odnośnikami do:

*2020 widoku rocznego
*2020 plan kwartalnego
*planu celów rocznych
*tabeli projektów roku
*domowego planu finansowy
*pielęgnacji nawyków
*menu
*przepiśnika (miejsce na ulubione przepisy)
*listy produktów spożywczych (w języku polskim)
*list “To Do”
*notesu (do stron w kropki, linie, kratkę i czyste)

Indeksy boczne planera to odnośniki do każdego planu miesiąca 2020. znajdziesz tu:

*12 planów miesięcznych i strony z miejscem na top zadania miesiąca, natomiast poniedziałkowe boksy rozkładu miesięcznego, przeniosą Cię na stronę wybranego tygodnia.

Po zapoznaniu się z odnośnikami, jesteś gotowa do rozpoczęcia 1-szych wpisów w swoim cyfrowym planerze. Jeśli pomylisz się we wpisywaniu, nie martw się, wystarczy, że użyjesz gumki w edycji tekstu i możesz pisać na nowo….. ale o możliwościach edycji teksu napiszę Ci w kolejnym artykule 🙂

Podsumowując – do pracy ze swoim Digital Simple Planner potrzebujesz:
*tablet z systemem Android lub iOS
*rysik / pen do pisania

*dowolną aplikację do adnotacji PDF

Jeśli lubisz personalizować swój kalendarz, to mam dla Ciebie niespodziankę 🙂 Razem z plikiem PDF dostaniesz w bonusie 20 wzorów stylowych naklejek cyfrowych, do złudzenia przypominających oryginalne karteczki “posted”. Pomogą szybko odróżnić ważne sprawy od reszty spraw. Jak je załączać na wybranych stronach cyfrowego plannera opowiem w kolejnych artykułach:)

Po niżej przykładowe szablony wnętrza naszego 2020 Digital Simple Planner 🙂

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares