Kalendarz charytatywny PASSIONFORLIFE

28 September 2018

Kochana, jak wiesz ostatnio biorę udział w bardzo ważnym projekcie charytatywnym, który wypełnił mój czas w ostatnich tygodniach po same brzegi. Dzisiaj po krótce tylko o nim wspomnę, gdyż tak naprawdę najważniejszym miejscem do jego realizacji akcji jest specjalna zakładka na mojej stronie #PASSIONFORLIFE – zachęcam do jej odwiedzenia.

Radość dawania dobra

Wzięcie udziału w takim projekcie jest dla mnie ogromną radością i czuje się mega wyróżniona, że to właśnie mój projekt kalendarza zachwycił organizatorów projektu. Dzięki zaangażowaniu sporej grupy osób, możemy razem zrobić coś dobrego. Moja droga Ty również możesz stać się częścią niepowtarzalnego wydarzenia i podzielić się… życiem! To wspaniała inicjatywa mająca na celu wsparcie FUNDACJI DKMS i rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. 12 bohaterów, na łamach kalendarza, dzieli się swoimi niesamowitymi historiami, to wyjątkowi ludzie, których połączyła pasja do działania, wytrwałość w dążeniu do celu i chęć pomocy innym, czytaj TUTAJ. Ten kalendarz zaprojektowałam specjalne na potrzeby akcji. Ma układ tygodniowy, niepowtarzalny, minimalistyczny styl, będzie dostępny od początku listopada na naszej stronie oraz w salonach Milek Design w Warszawie. Cena kalendarza wynosić będzie 95 zł, a 100% dochodu ze sprzedaży wesprze FUNDACJĘ DKMS.

Mniej znaczy więcej

Zapewne widziałaś, że było mnie znacznie mniej w mediach społecznościowych. Mniej live’ów, mniej newsletterów, mniej dyskusji na grupie. Niektóre z Was pewnie zastanawiały się, co się stało i czy może porzuciłam na chwilę moje kalendarze i plannery, a przede wszystkim Was drogie Dziewczyny! Nic bardziej mylnego, po prostu praca nad #PASSIONFORLIFE była dla mnie w tym momencie absolutnie priorytetowa. Wracam pełna siły i energii, wierząc, że razem możemy zrobić coś pięknego i niepowtarzalnego.

Jak możesz pomóc?

Zastanawiasz się, jak możesz stać się częścią projektu? To bardzo proste – wejdź na stronę i zamów kolekcjonerski kalendarz. Zyskasz nie tylko piękny, niepowtarzalny produkt, ale także pomożesz innym. Dzięki Twojemu wsparciu finansowemu, możemy rozwijać bazę rejestrując kolejnych Dawców szpiku kostnego. Przebadanie jednego potencjalnego Dawcy to koszt 180 zł, każda taka osoba może uratować komuś życie! Pomóż nam pomagać!

Pokaż kotku, co masz w  środku

Zastanawiasz się, co mieści się w środku kolekcjonerskiego kalendarza? Szczegółowy opis znajdziecie na podstronie, ale już teraz uchylam rąbka tajemnicy:
– niepowtarzalny minimalistyczny ROZKŁAD TYGODNIOWY,
– objętość – 240 strony,
– daty od stycznia 2019 do grudnia 2019,
– oprawa twarda w kolorze czarnym, wykończona srebrną folią,
– dwujęzyczny (angielski/polski),

Nie zapomniałam też o planowaniu celów rocznych !

– 3 widoki na rok 2019, 2020, 2021,
– plan kwartalny na 2019 i 2020,
– specjalne miejsce na cele roczne,
– a także 12 planów miesięcznych, przy każdym historia jednego z 12 bohaterów,
– sporo miejsca na notatki.

 Serdecznie zapraszam do wsparcia inicjatywy!

Ps. MOJA DROGA BĘDZIEMY PRZESZCZĘŚLIWI JAK PODZIELISZ SIĘ TYM WPISEM U SIEBIE 🙂
Każde wsparcie jest na wagę złota, im więcej ludzi się dowie tym większe szanse na wsparcie tej pięknej inicjatywy  🙂 W
ystarczy, że klikniesz w ikonkę Fb i wrzucisz info u siebie.

A i jeszcze krótka informacja o najbliższych TOP wydarzeniach w LoveSimple 🙂
Już w poniedziałek tj. 1.10. spotykamy się LIVE na fb LSC TUTAJ i razem z Małgosią Pawilńską rozprawimy się z tematem SAMODYSCYPLINY:

Po pierwsze: Czym jest zdrowa samodyscyplina i w czym pomaga nam jej rozwijanie?

Po drugie:  Odwaga, planowanie, porządek, koncentracja jako podstawowe elementy wspierające rozwijanie samodyscypliny

Po trzecie:  7-stopniowe tworzenie „rytuałów” – wyrabianie nawyków

Po czwarte:  „Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce” – jak przemóc opór i zniechęcenie

Na LIVE zapowiem też planowany WBINAR, na którym dowiesz się o prostych zasadach skutecznego planowania dnia z pomocą narzędzi do planowania. Dowiesz się jak ja planuję ważne zadania oraz te mniej ważne, często pilne, dostaniesz pomocne materiały ułatwiające organizację priorytetów i innych zadań.

Ściskam gorąco 🙂
Poniżej karty z kalendarza z naszymi bohaterami

@bratosiewicz @edytalitwiniuk.pl @robertkaras_teamkaras @rosa_chains @kasiadarekmilek @bartek_mirecki @annahalarewicz @agatatanter @zimmermannrita @kaskryst @ewelina.fabisiak @kampmusic

SKORZYSTAJ Z KUPONU ZNIŻKOWEGO NA WSZYSTKIE NARZĘDZIA DO PLANOWANIA
LoveSimple creations
KOD WAŻNY DO 30 WRZEŚNIA WPISZ kod kuponu:
plan2019

SIMPLE CALENDAR 2019 lub SIMPLE PLANNER ZAMÓW TUTAJ!

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares