Mikołajkowe mini przyjęcie Nikol / etykietki świąteczne do wydruku :)

3 November 2017

Cześć  jak spędziłaś Mikołajki? Czy może udało Ci się zorganizować jakieś urocze domowe przyjęcie? U nas było bardzo milutko i totalnie w świątecznym stylu:) Moja kochana to dość trudny okres w pracy dla większości z nas, jednak wykradlam chwilkę i postanowiłam zrobić mojej kruszynce małą niespodziankę:) W piątek zaprosiłam kilka najbliższych koleżanek z klasy Nikol i aby uczcić jej imieniny przygotowałam ten uroczy słodki bufet, który powitał wszystkie zaproszone dziewczynki. Nie wiem jak Ty, ale my mamy taki rodzinny zwyczaj ubierania choinki i dekorowania domu w Mikołajki – czyli w imieniny Nikol, więc i tym razem postanowiłam wpasować się stylem i stworzyć w pokoju dziewczynek wyjątkowo świąteczną atmosferę. Postawiłam na ciepłą i trochę błyszczącą kolorystykę, która cudnie zgrała się z naszą nową szafeczką vintage. Moje ulubione zestawienie kolorystyczne to: krem, beż, brąz, złoto, odrobina czerni i bieli…bardzo romantycznie i bardzo świątecznie. Sama oceń 🙂 Papierowe dodatki w postaci świątecznych etykietkek oraz toperki do wydruku, zaprojektowałam tak, aby kompletowały się z zeszłorocznymi kartkami z gratisów. Nowe dodatki do wydruku podeśle via newsletter.

Moja droga jeszcze jedno małe info w końcu dotarły do nas kalendarze:) Jej!!! …pierwsze paczki już wysłane, a do końca tygodnia mam nadzieję, że uporamy się z wszystkimi zamówieniami z przed-sprzedaży:) Są prześliczne…kamień z serca… 🙂 więc jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na praktyczny i stylowy prezent zapraszam po kalendarz – planner :):):) 2016 / Simple Calendar…. i oczywiście zapraszam do obejrzenia fotek z naszego domowego eventu:)…

….wracając do imienin Nikol, przygotowałam również małe suvenirki dla wszystkich dziewczynek – złote spineczki w kształcie motylków z h&m, hit popołudnia 😉 zobacz jak super prezentują się zapakowane w zwykle celofanowe woreczki z dodatkiem naszej – diy – etykietki:) Pozdrawiam serdecznie i uciekam bo w tym tygodniu mam niekończącą się listę “to do”

TWOJE GRATISY TUTAJ:

ETYKIETKI ŚWIĄTECZNE / X-MAS TAGS

TOPERKI ŚNIEŻNE /X-MAS SNAOW FLAKES  
(toperki możesz również wydrukować na gotowych szablonach z okrągłymi naklejkami Herma_.4477 )

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares