Mam na imię Monika, jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio"

Mam na imię Monika, jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio"

Zakochana w Atenach, miłośniczka minimalizmu w stylu jak i w życiu codziennym

Pasjonatka celebrowania i projektowania przyjęć – zwłaszcza tych domowych, uzależniona od pięknych rzeczy, dobrego śniadania, kawy i czekolady, maniaczka dobrej organizacji czasu, autorka i projektantka Simple Plannera – wyjątkowego organizera, który stworzyłam dla nienadążającej z zadaniami dnia codziennego kreatywnej kobiety. Kochana moja mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię pomysłami i zainspirować do urzeczywistniania własnych fantazji.

Mama dwóch szalonych księżniczek – Nikol i Evy, żona Greka

Marka LoveSimple Creations jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zabieganych i ambitnych kobiet, dla których zwykły kalendarz to już za mało.

 

Sama wiem, jak to jest, kiedy żyje się w biegu. Ciągły natłok obowiązków, rodzina, dom, praca i życie na wariackich papierach wywołują rezygnację i poczucie braku kontroli nad własnym życiem. Marka LoveSimple Creations jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zabieganych i ambitnych kobiet, dla których zwykły kalendarz to już za mało. Ze swojego doświadczenia wiem, że w dzisiejszych czasach funkcjonujemy w ciągłym biegu. Natłok obowiązków i wyzwanie pogodzenia wielu obowiązków na raz powoduje duże zmęczenie – szczególnie wtedy, kiedy ma się rodzinę, pracę, marzenia i cele.

Miałam tak samo, dlatego sama stworzyłam piękny i stylowy kalendarz specjalnie dla kobiety, takiej jak Ty i ja. To kalendarz dla matki. Dla ambitnej studentki. Dla zajętej kobiety biznesu. Kalendarz, który prowadzi Cię za rękę w określenie Twoich celów i ich realizacji.

Jeśli szukasz czegoś więcej, niż zwykły kalendarz. Czegoś, z czym każda największa idea i projekt stanie się realna, to spodoba Ci się Simple Calendar. Zobaczysz to, kiedy kartka po kartce Twoje marzenia zaczną przybierać formę prostych zadań, które potem zaczniesz realizować z uśmiechem na twarzy i czując, że Twoje życie jest w Twoich rękach.</p”>

Shares