Opinie

Opinie zadowolonych użytkowniczek

Na temat Simple Planner i Simple Calendar

Ewa Chodakowska

Mon – kochana dzięki za Simple Planner bez którego już ciężko mi funkcjonować. Wyjątkowa oprawa, stylowa i milutko aksamitna okładka oraz dobrze przemyślane wnętrze, które pozwala mi w ciągu kilku minut szybko i prosto zaplanować tak ważny dla mnie każdy dzień, a dzięki błyskawicznej organizacji, w końcu udaje mi się znaleźć chwilkę na małą przyjemność dla samej siebie. Co tu dużo mówić jestem zachwycona i myślę, że Ty też będziesz.

Marta Baczewska-Golik

„Jak planner to tylko Simple Planner! To jest kwintesencja stylu i funkcjonalności. Dopracowany i dopieszczony w każdym szczególe. Jeżeli lubisz ładne, kobiece i funkcjonalne przedmioty, a przy okazji cenisz dobrą organizację to nie trać czasu na szukanie lepszego plannera bo jestem pewna, że go nie znajdziesz”

Katarzyna Sabała

Planner od LoveSimple Creations jest absolutnie cudowny! Ktoś, kto go stworzył jest dobrym, mądrym człowiekiem i wie, czego potrzebuje zabiegany samozatrudniony 🙂Na każdej stronie ogrom miłości.

Agata Antos

Wczoraj przyszedł do mnie Mikołaj 🙂 sama go zatrudniłam 😉 dostał napiwek, bo aż takiego pięknego się na żywo nie spodziewałam! Dziękuję za śliczny kalendarz! Co mnie najbardziej urzekło? Przede wszystkim jakość! Starannie wykonany i wygląda jak dobra książka, która będzie napisana przeze mnie za rok 🙂 Polecam każdej bizneswoman, mamie, żonie, uczennicy, kobiecie. Zaplanuj swoją przyszłość, bo inaczej ktoś ja zaplanuje 🙂

Agnes Bobek

Cześć Moniczko! Chciałam Ci powiedzieć ze stworzyłas przeeeeecudowny kalendarz/planner SimplePlanner. Ja jestem totalnym freakiem jeśli chodzi o planowanie! A w moim nowym plenerze jest wszystko tak zorganizowane, że planowanie dla mnie jest czysta przyjemnością. Totalnie uwielbiam Twój styl i poczucie estetyki! Super! Gratuluje pomysłu! Simple Planner jest sztos

Marta Kaim

Uwielbiam Simple Planner! Jest piękny, prosty, praktyczny i skutecznie pomaga mi w planowaniu. Jego ogromną zaletą jest również to, że jest czytelny i nie zawiera tysiąca nie potrzebnych rubryk, więc dzięki temu mogę się skupić na tym, co ważne. Jestem nim zachwycona i dla mnie Simple Planner to produkt idealny.

Małgorzata Pawlińska

W swoim życiu testowałam mnóstwo planerów, kalendarzy i innych narzędzi do zarządzania czasem. Potrzebowałam być świetnie zorganizowana, by realizować swoje marzenia, pasje, robić kilka kierunków studiów, jednocześnie godząc to z pracą i rodziną. Zawsze znajdowałam jednak jakieś „ale” i co chwilę sięgałam po kolejne produkty z nadzieją, że okażą się lepsze od poprzednich. Dopóki nie odkryłam kalendarza Simple Calendar. Z nim zostanę na zawsze! Piękno, elegancja, przestrzeń na wszystko, co ważne. Na wzniosłe idee, ale i prozę życia. Na codzienność i niecodzienność, które z tym kalendarzem planuje się z poczuciem, że zrealizują się tak, jak je zapiszemy. A nawet lepiej! Z całego serca polecam!

Marta Hurtado

Po otrzymaniu Simple Planner rozkochałam się w nim. Planner jest cudownie wykonany, ma kobiecą miłą w dotyku, pełną uroku oprawę, a wnętrze jest zaplanowane z wielką troską. Monika na prawdę pomyślała o wszystkim i stworzyła produkt, którego codzienne używanie jest niesamowicie wielką przyjemnością. ❤ Jest to przedmiot, który nie tylko pozwala mi marzyć i planować kolejne kroki, ale rownież pomaga mi osiągnąć moje cele. Polecam Simple Planner każdej kobiecie!

Agata Limanówka

W mojej pracy układam indywidualne strategie efektywności zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. To, co mnie wyróżnia, to to, że działam i myślę strategicznie – w taki też sposób pracuję z moimi klientami. W momencie, kiedy trafiłam na Simple Planner, którego autorką jest Monika, okazało się, że zawarte w nim zadania oraz sposób planowania są bardzo zbliżone do sposobu, w jaki pracuję z moimi klientami i w jaki prowadzę swój własny biznes. Dlatego zakochałam się w Simple Plannerze. Praktycznie nie rozstaję się z nim – mam go ze sobą w torebce, na spotkaniach biznesowych, na wakacjach, towarzyszy mi nieustanie również w domu, korzystam z niego nieustannie. Dodatkową jego zaletą jest przepiękne, bardzo estetycznie wykonanie, dlatego z naprawdę z olbrzymią przyjemnością korzystam z niego, chwalę się nim i polecam innym. Dlatego z wielką przyjemnością polecam Simple Planner, bo to naprawdę wyjątkowe narzędzie do strategicznego planowania celów i realizowania działań prywatnych i biznesowych.

Shares