Party dla Małych Piratów / Pirate Party

9 April 2015

PIRATES.LIFESTYLE.20PIRATES.LIFESTYLE.14

Cześć kochani:) dzisiaj podzielę się z Wami zdjęciami ze stylizacji w temacie “Party dla Małych Piratów”. Jeżeli myślisz o przyjęciu tematycznym dla Swojego synka to może piracka impreza będzie Twoim następnym wyzwaniem:)? Z radością podzielę się z każdą kreatywną mamą pomysłami, które zaprezentowane zostały w ostatnim wydaniu magazynu “Kikimora”. Całość dekoracji oparta jest głównie na zaprojektowanych przeze mnie wycinankach w stylu pirackim, dostępnych tutaj:). Motywy to czaszka, wąsy, gwiazdy, kości. Wszystko w klasycznej pirackiej czerni, z dodatkiem czerwieni i niebieskiego. Na stole jak zwykle pojawiła się papierowa zastawa, jednak tym razem głównym motywem były paski. „Centerpiece” stołu to ręcznie przygotowany maszt oparty na dwóch metalowych, dość stylowych świecznikach (pożyczonych), dzięki któremu mali piraci poczują powiew morza. Do wykonania masztu użyłam: dwóch drewnianych kijków, sznurka, starego pudełka (lub doniczki) wypełnionego piaskiem lub gąbką do układania kwiatów, w którym umieściłam związany na krzyż maszt, do którego doczepiłam żagiel, wycięty z białej gazy. Powstały maszt udekorowałam wydrukowaną flagą z piracką czaszką. Uroczym akcentem dekoracyjnym stołu stały się tradycyjne stateczki, złożone z kartek czarnego bloku rysunkowego ozdobione papierowym trójkątnym żaglem na patyczku od szaszłyków. Do wykonania papierowych żagli wykorzystałam trójkątne flagi (girlandę z kolekcji do druku dla małych piratów). Przy każdym talerzyku ustawiłam słodki prezent dla małych gości z ręcznie wyciętym rekwizytem pirackiej foto budki. Jeśli chodzi o słodki stół, to nasze tematyczne wypieki oraz tort urodzinowy zaprezentowałam na starym lustrze w złotej ramie. A do słynnych cake pop dodałam jeszcze jeden supermodny rekwizyt przydatny do zabawy w foto budkę, czyli wycięte z papieru czarne wąsy i przyklejone na patyczek. Chciałam również dodać, że dla małej odmiany te same wąsy stały się głównym motywem dekoracyjnym tortu.
Kochana mamo czy zachęciłam Cię do działania:)? Jak widzisz, żeby stworzyć taką piracką ucztę wystarczy kilka tematycznych druków i rekwizytów, znalezionych w domu czy na strychu babci:)
Pozdrawiam serdecznie i proszę daj znać co myślisz o mojej pirackiej twórczości:) Jejku jestem mamą 2 dziewczynek i muszę przyznać, że przygotowanie oprawy na przyjęcie dla chłopców to dla mnie całkiem spore wyzwanie:) Mam nadzieję, że dałam radę:)

PIRATES.LIFESTYLE.15PIRATES.LIFESTYLE.08PIRATES.LIFESTYLE.frontPIRATES.LIFESTYLE.09PIRATES.LIFESTYLE.10PIRATES.LIFESTYLE.01PIRATES.LIFESTYLE.18PIRATES.LIFESTYLE.05PIRATES.LIFESTYLE.12PIRATES.LIFESTYLE.06PIRATES.LIFESTYLE.front.1PIRATES.LIFESTYLE.04PIRATES.LIFESTYLE.17PIRATES.LIFESTYLE.03PIRATES.LIFESTYLE.19Przysmaki i Tort Piratów Maria’s Cakes and Cookies
Zdjęcia CastExpressionPhotography
Publikacja Magazyn KIKIMORA
Stylizacja i Party Dekoracje  LoveSimple creations by SimpleParty studio

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares