#PASSIONFORLIFE

#PASSIONFORLIFE

I Ty też możesz uratować komuś życie!

Akcja Charytatywna

Kolekcjonerski kalendarz na rok 2019 SIMPLE WEEKLY CALENDAR, celem którego było wsparcie FUNDACJI DKMS w 100%

#PASSIONFORLIFE: połączyła ich pasja

MILEK DESIGN, marka założona z pasji do zawodu przez dwóch dyplomowanych mistrzów fryzjerstwa – Kasię Poniatowską-Miłek i Darka Miłka. Działa nieprzerwanie od 13 lat w 3 miejscach w Warszawie.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL, oferuje linię innowacyjnych produktów do pielęgnacji, koloryzacji, stylizacji włosów.

Obie marki tworzą osoby z marzeniami, które chcą je realizować, a profesjonalna współpraca jest ich misją i jednocześnie elementem wyróżniającym. Marki cieszą się dużym zaufaniem zarówno wśród fryzjerów, jak i konsumentów. Ich synonimem jest innowacyjność, niezawodność, jakość, zaufanie i kompetencje. Są to również fundamenty, na których opierają swoje działania. Sukces marek i zadowolenie konsumentów są wynikiem konsekwentnie spełnianych wysokich oczekiwań, które są wyrażone poprzez hasło „Together – A Passion for hair”.
Milek Design i Schwarzkopf Professional to również partnerzy strategiczni ogólnopolskiego projektu #PASSIONFORLIFE.

O Nas

#PASSIONFORLIFE to wyjątkowa inicjatywa mająca na celu wsparcie Fundacji DKMS i rejestrację potencjalnych dawców szpiku. 12 bohaterów, na łamach kalendarza, dzieli się swoimi niesamowitymi historiami. To zbiór autobiografii opartych na pasji, wytrwałości i potrzebie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. To coś więcej niż zadrukowane kartki papieru przygotowane pod skrupulatne notatki i dalekosiężne plany. Egzemplarz, który Ty lub ktoś z Twoich bliskich będzie trzymał w dłoni, jest wynikiem wytrwałości, ciężkiej pracy oraz wiary w samego siebie. To wyjątkowe wydanie zawierające pozytywne emocje i przekaz oparty na doświadczeniach bohaterów i uczestników projektu.  #PASSIONFORLIFE to ogólnopolski projekt charytatywny skupiający ludzi, marki i ich historie, a całkowity dochód ze sprzedaży tego kolekcjonerskiego wydania wesprze Fundację DKMS. Dołącz do nas!

Przeciwko komu jesteśmy

Hania - żyje dzięki Dawcy szpiku, Piotr - Dawca szpiku

2019 SIMPLE WEEKLY CALENDAR

KORZYŚCI Z ZAKUPU KALENDARZA

Kupując dedykowany kalendarz #PASSIONFORLIFE jesteś jedną z 800 osób, które walczą z rakiem krwi i ogromnym cierpieniem.

1 kalendarz = 100% przeznaczonej przez Ciebie kwoty na rzecz walki z rakiem krwi! Dołącz do wyjątkowego projektu charytatywnego! Zainspiruj innych! Razem możemy więcej!

2019 SIMPLE WEEKLY CALENDAR

KORZYŚCI Z ZAKUPU KALENDARZA

#Passionforlife

Zaprojektowany w całości przez LoveSimple creations studio

1 wspólny projekt, 1 cel, 12 bohaterów, 1 kalendarz!

CO W ŚRODKU KALENDARZA

240 strony, od stycznia 2019 do grudnia 2019, format B5, minimalistyczny design, oprawa twarda wykończona srebrną folią, z hasłem projektu #PASSIONFORLIFE, dwujęzyczny (angielski/polski), 3 widoki na rok 2019, 2020, 2021, plan kwartalny na 2019 i 2020, miejsce na cele roczne, 12 planów miesięcznych, przy każdym historia jednego z 12 bohaterów, ROZKŁAD TYGODNIOWY, sporo miejsca na notatki

#Passionforlife

Kupując kalendarz możesz uratować komuś życie!

Rejestracja i przebadanie jednego potencjalnego Dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych to koszt 180 PLN. Dzięki Twojemu zakupowi, a tym samym darowiźnie możemy rozwijać bazę rejestrując kolejnych Dawców. Każda, nawet najmniejsza wpłata, pozwoli nam pozyskać więcej potencjalnych Dawców.
Pomóż chorym wrócić do zdrowia, oni liczą na Twoją pomoc!

12 bohaterów projektu

W projekcie wzięły udział osoby z różnych dziedzin oraz o różnych zainteresowaniach. To co było kluczowe przy wyborze wszystkich bohaterów, to ogromne zaangażowanie i odwaga do realizacji swoich marzeń i praca nad przezwyciężaniem swoich barier.

Piotr Bratosiewicz

Piotr Bratosiewicz

Podróżnik, fotograf, twórca projektu „Collecting Stamps”

Edyta Litwiniuk

Edyta Litwiniuk

Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkoatletyce oraz była zawodniczka kadry narodowej

Robert Karaś

Robert Karaś

Triathlonista, mistrz i rekordzista świata, „człowiek z żelaza”

Agnieszka Rosa

Agnieszka Rosa

Ceniona projektantka biżuterii oraz założycielka niszowej marki ROSA Gold Chains

Kasia i Darek Miłkowie

Kasia i Darek Miłkowie

Mistrzowie fryzjerstwa, założyciele marki MILEK DESIGN

Bartłomiej Mirecki

Bartłomiej Mirecki

Młody i utalentowany kierowca, który rywalizuje w kilku prestiżowych seriach wyścigów samochodowych na terenie Europy

Anna Halarewicz

Anna Halarewicz

Jedna z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych ilustratorek mody w Polsce

Agata Tanter

Agata Tanter

Wydawca i redaktor naczelna portalu Lamode.info

Rita Zimmermann

Rita Zimmermann

Wyjątkowa artystka i utalentowany fotograf

Kasia Kryst

Kasia Kryst

Projektantka wielokrotnie nagradzanej marki modowej KAS KRYST

Ewelina Fabisiak

Ewelina Fabisiak

Założycielka restauracji w rytmie slowfood I LOVE JUICE

KAMP!

KAMP!

Jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który zapoczątkował scenę elektropop w Polsce.

Partnerzy

O Fundacji DKMS

DKMS został założony w 1991 roku z prywatnej inicjatywy w oparciu o historię cierpiącej na białaczkę pacjentki Mechtild Harf. Jej rodzina chciała zrobić wszystko, by ją uratować. Jedyną szansą było przeszczepienie szpiku kostnego od niespokrewnionego Dawcy. Niestety w tamtych czasach w Niemczech zarejestrowanych było tylko 3000 niespokrewnionych Dawców. Rodzina Mechtild zmobilizowała wszelkie siły znajomych i przyjaciół, by zdążyć z pomocą. Tak z prywatnej inicjatywy dr Petera Harf’a (męża Mechtild) oraz jej lekarza, dr Gerharda Ehningera, powstał DKMS. Dało to początek powstaniu największej bazy danych na świecie, skupiającej ponad 8 mln zarejestrowanych potencjalnych Dawców komórek macierzystych. W ciągu 27 lat szansę na życie chorym na nowotwory krwi podarowało ponad 71 tysięcy dawców z baz DKMS. Dziś każdego dnia komórki macierzyste na całym świecie oddaje co najmniej 20 Dawców DKMS.

Naszą misją jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. 

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia. W ciągu blisko 10 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 350 000 potencjalnych Dawców.

Celem statutowym Fundacji jest działalność w zakresie wspierania osób potrzebujących pomocy ze względu na ich stan fizyczny, psychiczny lub emocjonalny; promowania nauki oraz badań w dziedzinie przeszczepiania komórek macierzystych oraz promocji zdrowia publicznego.

Zarejestrowanych potencjalnych Dawców

0

Tyle osób podzieliło się już cząstką siebie

0

Tyle Dni Dawcy Szpiku już zorganizowaliśmy

0

I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE!

Kup 2019 Simple Weekly Calendar i wspomóż akcję charytatywną #PASSIONFORLIFE

Edycja kolekcjonerska

2019 Simple Weekly Calendar

Kupując kalendarz przekazujesz 100% kwoty na walkę z rakiem krwi! Co godzinę 1 osoba w Polsce dowiaduje się, że cierpi na białaczkę. Ty też możesz uratować komuś życie!
CO W ŚRODKU TYGODNIOWEGO KALENDARZA 2019
*240 strony * od stycznia 2019 do grudnia 2019 * format B5 * minimalistyczny design * oprawa twarda wykończona srebrną folią, z hasłem projektu #PASSIONFORLIFE * dwujęzyczny (angielski/polski) * 3 widoki na rok 2019, 2020, 2021 * plan kwartalny na 2019 i 2020 * miejsce na cele roczne * 12 planów miesięcznych * przy każdym historia jednego z 12 bohaterów * ROZKŁAD TYGODNIOWY * sporo miejsca na notatki

Kalendarz jest jeszcze dostępny w salonach Milek Design w Warszawie. 

Shares

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 5% zniżki na pierwsze zamówienie