Prosty sposób na udoskonalenie pracy z Digital Planner na przykładzie aplikacji GoodNotes

17 April 2020

Masz już swój cyfrowy planner od LoveSimple i zaczynasz z nim pracować na co dzień. Jak dla mnie rganizacja dnia w kalendarzu nie może się obejść bez karteczek, kolorowych stickerów i dodatkowych miejsc na notatki, prawda?

Pytanie tylko jak je dodawać do planera cyfrowego? Z pomocą przychodzą eleganckie cyfrowe naklejki LoveSimple, które dostałaś w bonusie:) Zobacz, jak możesz je dodać do swojego 2020 Simple Digital Plannera.

Naklejki cyfrowe to nic innego jak zestaw pojedynczych ikonek (w formacie png), przedstawiających karteczek typu “posted”. Przygotowałam Ci dodatkowy plik bonusowy, który dostaniesz w prezencie razem w zestawie z cyfrowym planerem.

Jak dodać takie naklejki do Digital Simple Plannera?

Poniżej przedstawiam Ci 2 proste sposoby dodawania cyfrowych naklejek do planera:

Po pierwsze pobierz cyfrowe naklejki do swojego tableta. Wystarczy, że dodasz pakiet stikersów np. do albumu ze zdjęciami w tablecie i gotowe 🙂 Możesz wtedy utworzyć osobny foto album, w którym będziesz kolekcjonować cyfrowe naklejki:)

1 sposób:

Pobieranie karteczek z albumu ze zdjęciami:) Otwórz planer w wybranej aplikacji do odczytu pdf np. GoodNotes (dla iOS), upewnij się, że jesteś w edycji tekstu (w prawym górnym rogu kliknij na ikonkę z penem, tak aby pojawił się taki przekreślony długopis – pokazuję na fotce niżej), po czym kliknij w ikonkę do pobierania fotek i otworzy Ci się okno z albumami w Twoim tablecie. Z utworzonego wcześniej albumu z naklejkami, pobierz ulubioną karteczkę, która po dotknięciu od razu załaduje się na wybranej stronie cyfrowego planera 🙂

Super proste:)

(Na fotkach widzisz screeeny z mojego iPada, gdzie nie mam jeszcze osobnego albumu i naklejki znajdują się w folderze “Recents”.

Możesz dopasować rozmiar naklejki, miejsce jej położenia, kąt, pod jakim ją „przykleisz”. Na jednej stronie możesz dodać kilka cyfrowych naklejek, zgodnie z zapotrzebowaniem. Rozmiar naklejki regulujesz za pomocą strzałek. 

2 sposób:

Drugim bardzo prostym sposobem na kolekcjonowanie naklejek w jednym miejscu, jest utworzenie nowej strony notebooka np. w GoodNotes, na której zbierzesz wszystkie naklejki razem. Dzięki temu będziesz szybko mogła z nich korzystać w dowolnym momencie. Wystarczy, że używając Digital Plannera otworzysz w drugim oknie stronę z naklejkami utworzoną w GoodNotes, w edycji klikniesz na ikonkę do pobierania fotek i przytrzymując palcem, będziesz mogła przenieś naklejkę na stronę planera. Zobacz screeny poniżej 🙂

Prosty sposób na udoskonalenie pracy z Digital Planner na przykładzie aplikacji GoodNotes. Jeśli jesteś fanką planowania w ogóle, wiesz, że prawdziwa organizacja nie może się obejść bez karteczek, kolorowych stickerów i dodatkowych miejsc na notatki, prawda?

Możesz bez problemu cieszyć się poęknym designem nawet w swoim tablecie oraz w prosty sposób personalizować planer cyfrowy w/g własnych potrzeb:)

I to wszystko:)

Prawda, że proste? 

Daj znać, czy wolisz planować z karteczkami czy bez. Ja uwielbiam karteczki!

Poniżej fota z moją stroną z naklejkami, którą utworzyłam w aplikacji GoodNotes 🙂

Udanej zabawy:) Jeśli interesuje Cię cyfrowe planowanie, to na pewno przyda Ci się stylowy cyfrowy planner:) Koniecznie sprawdź ofertę 2020 Digital Simple Plannera TUTAJ🙂 Teraz w super cenie:)

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares