Simple Calendar 2018 / która okładka na rok 2018 ?

2 October 2017

Hello październik <3

Witaj, na nowej stronie bloga LoveSimple creations 🙂
Moja droga chyba zauważyłaś, jak wiele się ostatnio zmieniło stronie LoveSimple 🙂

Wakacje to była dla mnie ciężka, ale radosna praca! Powstała nowa odsłona strony marki LoveSimple, po to abyś mogła bliżej zapoznać się z moją propozycją narzędzi do planowania dla kobiet. Prawdopodobnie znasz już Simple Planner, nasze skuteczne narzędzie szybkiej organizacji czasu, którego jestem autorką i które po raz pierwszy pojawiło się w sprzedaży pod koniec roku 2015. Jestem niesamowicie dumna z każdego wykonanego, nowego kroku, który systematycznie przybliża mnie do spełnienia moich BIG IDEAS 🙂 i chciałam Ci osobiście podziękować za to, że jesteś tutaj ze mną, bo dzięki temu, że doceniasz wkład mojej pracy w projekt Simple Plannera, dałaś mi ogromną energię do dalszej pracy, co przełożyło się na powstanie wyjątkowego kalendarza-organizera, który z radością zaprezentuję dzisiaj na nowej odsłonie bloga :).

Po zeszłorocznych doświadczeniach produkcyjnych i po tym jak zabrakło nam kalendarzy już przed świętami, cieszę się, że nowy kalendarz /Simple Calendar na rok 2018, jest już dostępny w sklepie LoveSimple od połowy września. JEJ !!!

Poniżej przedstawiam Ci 5 kolorów okładek nowego Simple Calendar 2018 🙂 Wiem, że jest mnóstwo kobiet, które nie korzystają z fb i często zaglądają właśnie tutaj, w poszukiwaniu nowości czy innych inspiracji… Niestety na blogu nie działo się nic specjalnego od dłuższego czasu, gdyż pod czas tworzenia nowej witryny, mieliśmy problem z kopią starszych postów bloga i okazało się, że straciliśmy część kontentu oraz wszystkie zdjęcia… 🙁 Kochana uwierz mi to była jak strzała w serce, gdyż tą część LoveSimple tworzę już ponad 4 lata… ale cóż, nie ma co się mazać, zakasałam rękawy i teraz systematycznie pracuję nad treściami z przeszłości, które powoli powrócą na swoje miejsce…. Na razie mam gotowych dosłownie kilka postów,dodam, że nie ma jeszcze gratisów do pobrania… bo pdf-y też wyparowały pod czas prac :(((… ale nie martw się nad tą częścią też już pracuję 🙂
Jeśli zapoznałaś się ze stroną to już wiesz, że moja metoda jest prosta KROK PO KROKU i do przodu, co się stało to się nie odstanie więc, teraz rozplanowałam działania tak aby co tydzień naprawić choćby małą część zaginionego kontentu.

Ok, a teraz wracam do galerii nowych okładek naszych ślicznotek na rok 2018 🙂 Kochana wybór jest spory, nowy rok – nowe wykończenia w złocie i srebrze 🙂 Napisz jaki styl do Ciebie przemawia? którą okładkę wybierzesz na rok 2018 ?

aaaaa bym zapomniała więcej o zawartości naszego #simplecalendar i zdjęcia środka w następnym poście 🙂

Ściskam Cię mocno i do zobaczenia jutro – WTOREK na kreatywnym L I V E w grupie L o v e S i m p l e na fb o godz. 13:00 !!!
Razem z Marta Hurtado porozmawiamy o tym jak robić DOBRE FOTY , a dodatkowo nasz gość ma dla Ciebie TOP FOTOGRAFICZNE WSKAZÓWKI, dzięki którym przeniesiesz tę część swojej kreatywności na wyższy poziom!!! Sama nie mogę się doczekać 🙂

Buziak Monika

 

 

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares