Stylowy kalendarz na 2018 przy Tobie przez cały rok

Kochana, wiem jak to jest, kiedy masz głowę pełną marzeń i ambitnych celów. Wiem, jak to jest, kiedy myślisz o rodzinie, pracy i o sobie w jednej chwili. Robiąc jedno, martwisz się, że zaniedbujesz drugie. Z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć, że Cię rozumiem, a co więcej – miałam kiedyś tak samo. Wiem też, że jest prosty sposób na to, aby osiągnąć życiowy balans, wewnętrzny spokój i zasypiać z satysfakcją, bo zrobiłaś wszystko, co sobie zaplanowałaś. Dzięki Simple Calendar poczujesz, że to Ty masz kontrolę nad życiem, a nie odwrotnie. Planowanie to więcej, niż się może wydawać!

Simple Calendar jest dla Ciebie, jeśli:

Masz mnóstwo obowiązków, rodzinę, prowadzisz firmę albo pracujesz na etacie i na nic nie starcza Ci czasu

Zdarza Ci się gubić w nadmiarze obowiązków często nie wiesz w co ręce włożyć

Świat pędzi nieubłaganie, ma wobec nas coraz więcej oczekiwań, a my zwyczajnie nie dajemy rady

Ten kalendarz nie jest taki jak wszystkie

To nie jest typowy kalendarz, który rzucisz w kąt, bo wygięły mu się rogi. To nie jakiś dzienniczek, który zniszczy Ci się w torebce. I po trzecie - to coś więcej, niż tylko kalendarz. Oto, co go wyróżnia!
Treściwy

bez zbędnych obrazków, cytatów i świecidełek. Obejmuje okres  od 01.01.2018 do 31.12.2018.Czysta grafika wnętrza zachęca do skupienia się nad najważniejszymi 3 priorytetami dnia. Wysokiej jakości Papier Premium Cream 90 gr / kremowy

Solidnie wykonany

Utwardzona okładka zabezpieczona metalowymi okuciami sprawi, że kalendarz cały rok zachowa swój piękny wygląd. Zagięte rogi w torebce? Niemożliwe ! Dodatkowo praktyczna kieszeń na tyle okładki

Elegancki

Podręczny format A5 / 404 strony, waga 0,6 kg stylowy dodatek eleganckich złoceń na okładce i wyklejkach tak, byś czuła się wyjątkowo za każdym razem, gdy wyciągniesz go z torebki. 

Bonus

Przy zakupie kalendarza otrzymasz w prezencie praktyczne dodatki w formie plików do pobrania: 3 stylowe zakładki książkowe, Habit Tracker, Party Planner, Planer Podróży oraz szablon do planowania posiłków “Menu Tygodnia”  

OSTATNIE KALENDARZE TERAZ W NAJNIŻSZEJ CENIE!

od 54,50 zł

Teraz nic Cię nie zaskoczy

Zobacz moją metodę planowania z kalendarzem!

Planowanie to podstawa sukcesu

Z Simple Calendar to staje się proste

Cele i rozwój osobisty

 • miejsce na wyznaczenie celów strategicznych na dany rok: cele, finanse, rodzina, przyjaciele, rekreacja i zdrowie, pasje, cytat motywujący
 • wizja, misja, role, cele, oraz określenie czasu ich realizacji
 • domowy plan finansowy na dany rok – 2 strony
 • całość kalendarza w wersji angielsko – polskiej

Plan dzienny

 • szczegółowy plan każdego dnia, główne trzy zadania dnia, godziny spotkań między 7:00 do 22:00,
 • lista „to do,
 • rubryka na MENU dnia, rubryka –“kup dzisiaj”, miejsce „coś dla zdrowia i ducha”,
 • codzienna przyjemność oraz czas na odpoczynek

Plan miesięczny

 • zestawienie miesięczne z miejscem na wyznaczenie głównych celów miesięcznych, finansowych, rodzinnych oraz coś dla ducha i zdrowia
 • miejsce na nowe pomysły i pierwsze kroki do ich osiągnięcia
 • mała rubryka wdzięczności oraz cytat motywujący

Co nowego w 2018

 • plan całego roku na następne 3 lata z góry
 • plan kwartalny na dany rok
 • plan nowego projektu – 3 rocznie

Chcesz Simple Calendar dla siebie? Wybierz taki, który podoba Ci się najbardziej

Co wyróżnia Simple Calendar na tle innych kalendarzy?

Simple Calendar wyróżnia to w jaki sposób sama patrzę na każdą kobietę, która go używa. Chcę dla niej tego czego ona sama może sobie czasem nawet sobie nie uświadamiać, że jej życie także wymaga planu, nie tylko planu związanego z wyjazdem na wakacje czy kogo zaprosi na urodziny.

Kalendarz w bardzo prosty sposób zachęci Cię do spojrzenia na swój kolejny rok okiem kreatywności. Kartka po kartce skutecznie pomoże w określeniu i wyznaczeniu następnych celi, rozbudzi myślenie i zachęci do zapisania wymarzonych wielkich projektów, które z łatwością będziesz mogła rozłożyć na mniejsze etapy, umieścić w planie kwartalnym, a następnie przenieść poszczególne małe już zadania do wykonania do planu dnia codziennego…

Nie zarzuca Cię zbędnymi obrazkami, cytatami, świecidełkami, nie rozpraszy mnóstwem zdjęć czy kolorów, minimalistyczna i czysta grafika wnętrza zachęci do skupienia się nad najważniejszymi 3 prioprytetami dnia. Każdy plan dnia jest przemyślanym, estetycznym szablonem do prostego opracowania harmonogramu działań oraz listy najważniejszych zadań i czynności do wykonania.

Zwyczajenie zachęca do działania krok po kroku. Proces planowania przypomni Ci także o tym, że sama jesteś w tych planach bardzo ważna, że codziennine powinnaś wyznaczać czas dla samej siebie (medytacja, wdzieczność dnia, afirmacje, gorąca kąpiel, dobra książka czy kino – to wszystko też trzeba umieścić w harmonogramie).

Simple calendar, to przemyślane narzędzie, które pomoże Ci wyrobić w sobie nawyk prostego planowania metodą “krok po kroku” i nawyk systematyczności, dzięki któremu będziesz w stanie spełniać swoje marzenia i skutecznie realizować swoje cele, bez poczucia stresu, niewygody czy przytłoczenia.

Wyróżnikiem jest także to, że ja jako kobieta…autorka kalendarza wsłuchuję się w opinie użytkowniczek i co roku aktualizuję jego wnętrze wraz z potrzebami kobiet, które pracują z kalendarzem na codzień. Możesz zdecydować o tym jaka okładka się pojawi w następnym wydaniu, masz również wpływ na to jakie szablony kalendarz ma aktualnie lub jakie dodać po to aby planowanie było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Simple Calendar po prostu żyje i co roku odpowiada na nowe potrzeby.

Kobiety go po prostu kochają

Dołącz do społeczności ponad 7500 kobiet, które realizują swoje plany i marzenia z Simple Calendar
Shares
Shares