Shares

SIMPLE.PLANNER.ZAKLADKI.B

Cześć kochane dzisiaj krótkie podsumowanie i kilka słów o Simple Plannerze, projekcie nad którym pracuję już od długich miesięcy. :) Simple Planner inaczej organizer, kalendarz, terminarz czy agenda, dzięki któremu w końcu wszystko znajdzie swoje miejsce i czas. Simple Planner zaprojektowałam z myślą, o kreatywnej kobiecie, poszukującej, trochę tradycyjnej drogi do szczegółowego planowania idealnego dnia. Jak już wspominałam we wcześniejszym poście, co roku poszukuję w sieci perfekcyjnego organizatora bo jestem zdania, że to co zapiszesz na kartce papieru jest wieczne. Moje poszukiwania zwykle kończyły się zakupem plannera, który albo nie do końca oferuje wszystkie potrzebne funkcje, albo nie jest estetycznie wykonany lub zwyczajnie jest za drogi. Nie ukrywam, że prawie każdy dzień w domu czy w pracy, najczęściej kończył się przeglądaniem stosu notatek i tzw. „ważnych” zapisków. Ciągłe uczucie zdezorganizowania, wieczne zapominanie ważnych informacji, plus wieczorne próby poukładania całej listy „to do” w kalendarzu, doprowadziły do decyzji o zaprojektowaniu według mnie niezbędnego w życiu codziennym kompleksowego organizera dnia:) Po wielu miesiącach pracy nad projektem i szczegółowym opisie pomysłu na LoveSimple creations (czytaj tutaj), po otrzymaniu Waszych cennych opinii i odpowiednich korektach, powstał Mój - Twój Simple Planner ♥ agenda, która po prostu zmusi Cię i pomoże w szybkiej organizacji Twoich celów. Postawiłam na elegancki, innowacyjny oraz wygodny format agendy (A5), na precyzyjnie zaprojektowane wnętrze, które ma pomóc efektywnie planować każdy drogocenny dzień. Pierwsza edycja organizera to klasyczna biało - czarna, z dodatkiem złotego logo "Hello" okładka. Wnętrze wydrukowane jest na wysokiej jakości białym papierze (100g), a Black & white look podkreśla stylowe szycie organizera czarnymi nićmi:) Kochana dzięki systematycznemu prowadzeniu Simple Plannera, szybko uzyskasz kontrolę nad codziennym harmonogramem, a w Twojej pracy jak i w życiu rodzinnym zapanuje porządek i harmonia. Jeśli jesteś miłośniczką organizacji to mam dla Ciebie perfekcyjne narzędzie motywujące:) Dobra ORGANIZACJA to podstawa, Twój CZAS JEST BEZCENNY, dlatego warto o niego zadbać. Jestem pewna, że z Simple Planner szybko uporządkujesz cenny czas, szybko wyznaczysz i określisz cele na następne tygodnie czy miesiące. Jeśli jesteś zainteresowana szczegółowym opisem co w środku zapraszam do naszego sklepu, mam też dla Ciebie kilka trendy dodatków w gratisie - Diy kartki i zakładki książkowe:) Oczywiście wszystko w stylu naszego Simple Plannera:)

ZAMÓW SIMPLE PLANNER
PRE-ORDER
YOUR PLANNER HERE

simple_planner_organizer.01SIMPLE.PLANNER.PHOTO.09 SIMPLE.PLANNER.PHOTO.03SIMPLE.PLANNER.PHOTO.05SIMPLE.PLANNER.PHOTO.04SIMPLE.PLANNER.PHOTO.07SIMPLE.PLANNER.KARTKI.A.aSIMPLE.PLANNER.PHOTO.02

SimplePlanner designed by LoveSimple creations PRE-ORDER

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed