Shares

SIMPLE_PLANNER_NUDE_24Hej kochane, kilka słów o nowej - wiosennej odsłonie Simple Plannera w stylu nude :) Wiele z Was pyta kiedy beżowa wersja pojawi się w sklepie, więc już mówię - niespodzianka, kurier właśnie zapukał do magazynu:) Moje kreatywne kobietki Simple Planner - NUDE jest już dostępny w sklepie - zapraszam tutaj :) JEJ!!! Dokładny opis środka również w sklepie. Kochane moje pamiętajcie, że plan i organizacja środka Simple Plannera w nude okładce wygląda tak samo jak standardowy Simple Planner czarno-biały. Jednak cena beżowej wersji jest nieco wyższa z powodu dość kosztownych dodatków wykończeniowych tj: 4 metalowe - złote narożniki oraz ręcznie wklejona kieszeń na tyle okładki wraz z wydrukowanym kalendarzykiem na rok 2016. Okładka jak widać na zdjęciach to klasyczne i ponadczasowe pasy tyle, że jasno beżowe tzw. "nude" plus tłoczona złotem nasza myśl przewodnia: "positive mind vibes and life, simply enjoy every day ". No i jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się wzmocnić rogi okładki, delikatnymi super ozdobnymi złotymi narożnikami... Muszę przyznać, że organizer zajął bardzo ważne miejsce w moim życiu zawodowym i niestety dużo innych spraw to już tylko plan drugi. Moje kochane same wiecie jak cudownym uczuciem jest tworzenie, co niesamowicie wpływa na nasz rozwój osobisty, zawsze wyznawałam zasadę prostego - sprawdzonego od lat - planu na papierze, stąd moje zaangażowanie w projekt Simple Planner. Stworzenie plannera, który ułatwił organizację wielu zapracowanym kobietom, jest dla mnie bardzo ważnym osiągnięciem i mogę już chyba przyznać bez obaw, że praca nad rozwojem tego projektu - to jeden z moich głównych celów zawodowych. Mam więc głęboką nadzieję, że każda następna edycja będzie dla Was miłym zaskoczeniem :)

SIMPLE_PLANNER_NUDE_23SIMPLE_PLANNER_NUDE_19SIMPLE_PLANNER_NUDE_25SIMPLE_PLANNER_NUDE_26SIMPLE_PLANNER_NUDE_22 SIMPLE_PLANNER_NUDE_21SIMPLE_PLANNER_NUDE_17SIMPLE_PLANNER_NUDE_02SIMPLE_PLANNER_NUDE_01SIMPLE_PLANNER_NUDE_18

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed