Wszystkie życiowe sprawy pomieścisz w jednym, stylowym planerze

Wyobraź sobie, że już nie musisz kupować stosów kartek, podkreślaczy i wielkich notesów, które nie mieszczą się do torebki i leżą w kartonach, bo są już nieaktualne. Jeśli chcesz uniknąć tego problemu i zaplanować dosłownie wszystko w jednym stylowym planerze, to Simple Planner jest narzędziem, którego tak długo szukałaś.

Simple Planner to miłość od pierwszego wejrzenia

Cena już od:

79,99 zł

Zastanawiasz się jak Simple Planner wygląda w środku?

Jest piękny i funkcjonalny, a planowanie jest bardzo proste!

  • Widok planu tygodnia

  • Widok planu na weekend

  • Widok planu dnia

  • Widok planu finansowego

POBIERZ DARMOWĄ PRÓBKĘ

Planowanie to podstawa sukcesu

Z Simple Planner to staje się proste

Sama decydujesz, kiedy zacząć

Zaczynasz pracę w dowolnym momencie. Nie musisz martwić się, że Simple Planner stanie się "nieaktualny". To Ty wyznaczasz początek.

Wystarczy 10 minut dziennie

Simple Planner jest rozwiązaniem na trudności z motywacją, organizacją i systematycznością – masz gotowe schematy, które uzupełniasz w 10 minut w przerwie na kawę.

Układasz swoje sprawy

Realizacja celów w kontrolowany i poukładany sposób, zwiększa Twoją produktywność nawet dwukrotnie. Dziki temu masz więcej czasu dla siebie!

Oszczędzasz swój cenny czas

Oszczędzasz swój bezcenny czas, ponieważ wszystkie plany na miesiąc, kwartał i rok są poukładane w prosty i czytelny sposób w jednym stylowym plannerze.

Jest zawsze pod ręką

Koniec stresu związanego z zapominaniem i gubieniem karteczek, na których zapisałaś swoje plany i cele. Z simple planner wszystko masz pod ręką.

Wiesz, co masz robić

Skupiasz się na tym, co naprawdę ważne, a wkrótce część swoich zadań zaczynasz wykonywać intuicyjnie – oszczędzasz czas, który przedtem traciłaś analizując na nowo co powinnaś robić.
 

Wszystkie sprawy pod kontrolą w mniej niż 10 minut dziennie


Co jeśli okazałoby się, że możesz zrealizować cele poświęcając na to tylko 10 minut dziennie? Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale zobacz wyniki tego badania.

Na Uniwersytecie Harvarda, zapytano studentów ostatniego roku, ilu z nich miało spisane cele i plany działania. Okazało sIę, że zaledwie 3% miało jasno wyznaczone i spisane cele. 13 procent wyznaczyło sobie cele, ale ich nie spisało, a 84 procent nie sprecyzowało jeszcze celów. Dziesięć lat później okazało się, że Ci, którzy spisali swoje zamierzenia, 10-krotnie częściej odnosili sukces, niż pozostali.

Sama wiesz, jak to jest, kiedy próbujesz coś zapamiętać, a to zaraz ulatnia się z głowy.

Wyobraź sobie teraz, że każdego dnia realizujesz tylko 3 zadania, które sobie zaplanujesz. Robisz tak przez tydzień, miesiąc, cały rok, a potem nagle zdajesz sobie sprawę, że spełniłaś swoje marzenie. Wyjechałaś na wakacje, o których zawsze marzyłaś albo zarobiłaś na piękne mieszkanie, z którego jesteś dumna. Czy chciałabyś tak?

Pamiętaj, że Simple Planner to nie jest zwykły notes. To bliski przyjaciel każdej kobiety, który pozwoli Ci lepiej poznać siebie, znaleźć to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i zrealizować pomysły, na które wpadasz każdego dnia. Wtedy powiesz sobie: „Dobra robota” i będziesz z siebie naprawdę dumna!

 

Kobiety go po prostu kochają

Dołącz do społeczności ponad 4,500 kobiet, które realizują swoje plany i marzenia z Simple Planner