Shares

Minnie.ilianna.03Co powiecie na mały, ale za to jak uroczy Candy Bar w stylu Minnie? Tydzień temu przygotowałam takie oto słodkie wejście na urodziny małej dwulatki :) Zaprojektowaną wcześniej kolekcję myszki Minnie - spersonalizowałam i wydrukowałam, zamówiłam kilka tematycznych słodkości u mojej cudownej Jessie , zapakowałam Minnie notesiki z Minnie kredkami do prześlicznych czerwonych torebek w białe kropeczki (już się nie mogę doczekać kiedy dotrą do naszego sklepu! myślę, że w przyszłym tygodniu dojadą do nas wszystkie Minnie dodatki w klasyczne kropeczki:)), nakryłam wejściową konsolę materiałem w czarne paski, ustawiłam pyszności udekorowane ręcznie wykonanymi ozdobami i gotowe <3  .... uwielbiam takie szybkie stylizacje....nie za dużo tylko ze smaczkiem.... pozdrawiam...udanego weekendu :)

Minnie.illiannaMinnie.ilianna.02

Minnie.ilianna.01Minnie.ilianna.04Minnie.ilianna.05Minnie.ilianna.diy.06Minnie.ilianna.diy.09Minnie.ilianna.diy.07Minnie.ilianna.diy.10

Powiązane wpisy

Zostaw komentarz

Jestem założycielką „LoveSimple creations” i sklepu internetowego „LoveSimple studio”

Najnowsze wpisy

SUBSKRYBUJ

Miej pewność że nic nie przegapisz! Zapisz się na naszą listę mailingową aby na bieżąco dostawać informacje o nowych produktach,promocjach, wpisach blogowych i wiele, wiele innych!

Facebook

Instagram Feed