Uwolnij czas na wakacje razem z Simple Planner!

31 July 2017

Moja kochana właśnie wpadła nam do głowy mała zabawa, a raczej wyzwanie, która zakończy się niespodzianką 🙂 szczegóły wysyłam też newsletterem i opisuję poniżej 🙂

Do wyzwania zachęcam wszystkie kobiety, a głownie zabiegane mamy, które borykają się z codziennym pytaniem: Co dzisiaj na obiad?

Zakupy, wymyślanie co ugotować i bieganie do sklepu po brakujący składnik pożera nam sporo czasu … zwłaszcza w wakacje nie chcemy myśleć o jedzeniu wiecej niż to konieczne. Jako event planerka długie lata organizowałam uroczystości, które były średnio na 100 do 400 osób. W oparciu o moje doświadczenia i także jako mam dwóch córeczek, przez rok opracowałam Simple Planner, który pomaga mi w codziennej organizacji i z którego korzysta już ponad 4, 5 tysiąca kobiet.

Bez dobrego planu działania nie byłabym w stanie ogarniać ani pracy, ani obowiązków w domu. Ostatni miesiąc był dla mnie bardzo intensywny. Szczerze mówiąc nie mam czasu na to żeby codziennie wymyślać nowy obiad lub spontanicznie wyskakiwać do sklepu po brakujące składniki.

Dlatego zrobiłam sobie plan posiłków na tydzień. Wiem, że i Ty jesteś bardzo zajęta i przyda Ci się więcej wolnego czasu dlatego mam propozycję, dzięki której zaoszczędzisz czas i pozbędziesz się stresu związanego z planowaniem posiłków.

Moja kochana “UWOLNIJ Czas na WAKACJE”- żeby Ci się milej planowało przygotowałam dla Ciebie małe wyzwanie, a później nagrodę 🙂

O szczegółach dowiesz się za chwileczkę.

Dla ułatwienia wyzwanie podzieliłam na dwa etapy! 

WYZWANIE dla Ciebie jest proste.

1) Jeśli chcesz ze mną robić plan posiłków od przyszłego tygodnia tygodniu i wziąć udział w zabawie, napisz nasz znany hashtag 🙂 w komentarzach pod LIVE (“Uwolnij czas na wakacje”), na który wskoczę w piątek 04.08.2017 na LoveSimple Creations:

#uzywamkiedychce , w ten sposób będę wiedziała, że w tym tygodniu planujemy posiłki razem. Jej!

2) Jeśli nie masz jeszcze Simple Plannera, nie martw się mam dla Ciebie gotowy szablon do wydruku! Szablon posiłków na cały tydzień – link znajdziesz również pod piątkowym LIVE o tytule: “Uwolnij czas na wakacje”

3) W pierwszej kolejności zaplanuj posiłki na:

– poniedziałek

– wtorek

– środę

– czwartek

4) Sprawdź, które ze skladników masz w domu,

6) Pozostałe brakujące składniki spisz na listę i wybierz się po nie do sklepu,

W czwartek wieczorem zaplanuj posiłki na pozostałe dni:

– piątek

– sobotę

– niedzielę

W piątek przypomnę Ci o naszym wyzwaniu i sprawdzę czy zaplanowałaś posiłki na pozostałe dni.

Jeszcze coś:

1) Planując posiłki i działając w/g rozpisanego planu, proszę daj mi znać pod koniec tygodnia jak to wpłynęło na Twoją organizację czasu minionego tygodnia. Notatkę możesz zrobić na odwrocie wydrukowanego szablonu.

2) Po zakończeniu wyzwania, w piątek 11 sierpnia, pod specjalnym postem na LoveSimple Creations “UWOLNIJ CZAS NA WAKACJE”, proszę wrzuć fotkę Swojej notatki w komentarzach pod postem 😉

O NIESPODZIANCE POWIEM WKRÓTCE !!!!

UWAGA jeszcze raz !

1) Wpisz proszę #uzywamkiedychce pod nadchodzącym live na LoveSimple Creations z dnia 04.08.2017

2) Pod koniec przyszłego tygodnia podzieł się pod postem na LoveSimple Creations “UWOLNIJ CZAS NA WAKACJE”  notatką, o tym jak planowanie posiłków wpłyneło na Twój tydzień.

3) Jeśli chcesz to podziel się postem “UWOLNIJ CZAS NA WAKACJE” – zaplanuj posiłki na tydzień, ze swoimi przyjaciółkami 🙂 może one również skorzystają z szablonu do planowania posiłków i zaplanują tydzień posiłków razem z nami i w końcu ominie je przypadkowe latanie do marketu 😉

LET’S DO IT!

PONIŻEJ POBIERZ SWÓJ KALENDARZ DO DRUKU NA MIESIĄC SIERPIEŃ 2017 🙂

SIERPIEŃ A3 

SIERPIEŃ A4

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares