Z cyklu “Kobiety Inspirują Kobiety”odc 7. – o planowaniu z LoveSimple z Agnieszką Majewską, właścicielką marki Maderm Esthetic, Trenerem Makijażu Permanentnego

8 October 2021

Agnieszka Majewska od ponad 12 lat pracuje w branży kosmetycznej jak i makijażu permanentnego.

W 2016 roku zdobyła tytuł Mistrza Świata w Makijażu Permanentnym. Jest właścicielem prestiżowej marki Maderm Esthetic, która w swojej ofercie ma urządzenia oraz pigmenty do profesjonalnych zabiegów makijażu permanentnego logowanych własną marką. Dzięki unikatowym rozwiązaniom, z marką Maderm Esthetic współpracują najlepsi specjaliści w kraju jak i za granicą. W ofercie firmy znajdziesz również szczegółowo opracowane konspekty, książki z wiedzy teoretycznej oraz niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania zabiegu.

Moją misją jest pomaganie innym nie tylko w rozwoju osobistym, ale i także osobom w potrzebie.

Czy wg Ciebie 2022 będzie początkiem czegoś zupełnie nowego, na co czekasz najbardziej i czy planujesz jakieś kluczowe zmiany?

Mówi się, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Tak samo można powiedzieć o kończącym się roku i nadchodzącym nowym. Nowy rok z pewnością będzie dla wszystkich z nas wyjątkowy, może już nawet wróci normalność i będziemy mogli realizować swoje cele w plenerze, a nie tylko online. Nowy rok to nowe perspektywy, tym razem najbardziej nie mogę doczekać się mojego nowego projektu, jakim są dotacje szkoleniowe czyli moja nowa firma, która ma na celu pomagać w uzyskaniu dotacji na szkolenia dla wszystkich branż. Projekt zajął mi wiele miesięcy podczas których cała załoga pracowała każdego dnia aby uzyskać certyfikat najwyższej jakości prowadzonych usług szkoleniowych i rozwojowych polskiej izby firm szkoleniowych SUS 2.0. Projekt spełnia wymagania na poziomie krajowym i wymagania nałożone przez Unię Europejską w związku z czym planuję pogłębić się w pozyskiwaniu dotacji z unii europejskiej dla osób które chciałyby szkolić się w niezależnej branży. 

Jak doświadczenia tego roku wpłynęły na Twoje priorytety?

Bardzo dobrze. Tak wiem, każdy narzeka, jednak chcąc być dobrym przedsiębiorcom, musimy rozwijać się na każdym obszarze swojej kariery. Przez ostatnie doświadczenia cały system edukacyjny przeniósł się w świat online, co okazało się nie takie złe. Pogłębiliśmy swoją wiedzę na temat prowadzenia mediów społecznościowych dla swojej firmy, webinarów, szkoleń online. Główną korzyścią ostatniego czasu było udoskonalenie swoich domków w sieci czyli audyt i  zmodyfikowanie swojej strony www. Myślę, że odświeżenie witryny internetowej co jakiś czas przyda się  każdej firmie i w końcu mieliśmy na to czas. Okazało się, że klienci zaczęli ponownie odwiedzać strony internetowe przedsiębiorców co spowodowało, że dbanie o swoje wizytowniki internetowe stały się priorytetem każdej branży w tym również i mojej.

Od kiedy korzystasz z narzędzi LoveSimple?

Z narzędzi LoveSimple korzystam od niedawna, kiedy to otrzymałam pierwszy egzemplarz podczas uroczystej imprezy Galeon Yahts, która odbyła się w Gdyni tego roku. Wcześniej również korzystałam z różnego rodzaju planerów i zeszytów torebkowych, które towarzyszyły mi przez cały czas jednak LoveSimple urzekło mnie swoją estetyką.

Którą agendę wybrałaś i co poczułaś gdy po raz pierwszy wyjęłaś ją pudełka?

Może nie wybrałam, a dostałam piękny różowy zestaw notebooków firmy LoveSimple, który zachwycił mnie swoją wyjątkowością. Od pierwszego wrażenia zestaw prezentował swoją estetyką, idealnie dopracowany wykończony złotymi napisami, owinięty był eleganckim papierem jak bym otwierała co najmniej dobry flakonik porządnych perfum. Czułam że trzymam w rękach coś, co było tworzone przez osobę z ogromną klasą.

Zdradź nam, jaki jest jeden ważny cel osobisty, zawodowy lub finansowy, który masz zamiar szczególnie pielęgnować w swoim kalendarzu w 2022?

Zdradź też, który z Twoich projektów, nad którym pracowałaś lub który chciałabyś zrealizować w najbliższej przyszłości wymaga szczególnej organizacji?

Zaraz po nowym roku moim celem jest wydać trzy książki edukacyjne „Świat makijażu permanentnego” można by powiedzieć „trylogia PMU” przeznaczona dla osób pracujących w branży beauty, wykonujących lub którzy mają zamiar wykonywać zabiegi makijażu permanentnego. Jest to moje dziecko, które pielęgnuję już od dłuższego czasu i mam nadzieję że rok 2022 przyniesie owocne rezultaty a książka ujrzy światło dzienne. 

Twoje ulubiona funkcja w  kalendarzu / plannerze?

Wszystkie funkcje są przemyślane i pomocne przy pracy, nie mam swojej ulubionej.

Jakie jest Twoje podstawowe wyposażenie biurka?

  1. Mackbook,
  2. Iphone,
  3. LoveSimple,
  4. Herbata ziołowa 🙂

Powiesz nam jeszcze, który z Twoich projektów, nad którym pracowałaś lub który chciałabyś zrealizować w najbliższej przyszłości wymaga szczególnej organizacji?

Poza firmą, którą prowadzę związaną z dotacjami szkoleniowymi, oraz firmą zajmującą się pełną ofertą dla makijażu permanentnego od zabiegów po sprzedaż urządzeń i pigmentów do wykonania tego typu usługi, jestem również trenerem i zajmuję się prowadzeniem szkoleń z makijażu permanentnego. Wprowadzam w Świat pigmentacji nowych linergistów co wiąże się z organizacją warsztatów tematycznych oraz szkoleń zawodowych. Z pewnością organizacja takich eventów wymaga szczegółowego planowania od harmonogramu szkoleń, po kwalifikację modelek, aż po samo szkolenie i opiekę po szkoleniową. Planer to niezbędnik, w którym ze szczegółami należy rozpisać plan działania na każdy dzień, kolejny tydzień czy miesiąc.

Od czego zaczynasz swój plan działania? 

Od myślników. Może wydać się to śmieszne ale z racji, że jestem osobą zapracowaną, czynnie pracuję z klientem, podczas prowadzenia szkoleń nie mam czasu na jednoczesne rozwijanie swojej firmy, zapisuję w myślnikach wszystko to, co wpadnie mi do głowy abym nie zapomniała co mam przekazać dalej mojej załodze. Często wracam do myślników i wykreślam te, które zostały zrealizowane.

3 top wskazówki skutecznej organizacji pracy

  1. Myślniki

2. Podział na to co ważne i co mniej ważne

3. Delegowanie

Twój sposób na uporządkowanie myśli, uczuć…oraz 3 ulubione rytuały dnia

Moim sposobem na uporządkowanie myśli jest medytacja. Uwielbiam medytować, wyłączyć się na chwilę, nie myśleć przez chwilę o tym co dookoła, odpocząć. I choć jestem osobą pełną energii musiałam nauczyć się medytacji na pewnym etapie mojego życia. Oczywiście wyszło mi to na dobre i staram się medytować każdego dnia, oczyszczam umysł, a nowe pomysły same wpadają do głowy.

Rytuały każdego dnia?

  1. Medytacja,
  2. Koktajl z selera naciowego, 
  3. Rozpoczęcie pracy przy herbacie ziołowej

I na koniec zdradź czy w ciągu dnia udaje Ci się rezerwować czas dla siebie

Tak, jak już wspomiałam wcześniej medytacja to czas tylko i wyłącznie dla mnie, dla zdrowia i umysłu. Medytacja 20 min każdego ranka pozwala mi być sama ze sobą. Poza tym codziennie po pracy staram się zarezerwować czas dla siebie i mojej rodziny to niezwykle istotne w pogoni życia codziennego.

Agnieszko dziękujemy za wywiad:)
Jeśli interesuje Cię tematyka makijażu permanentnego zajrzyj na stronę Agnieszki TUTAJ

SKLEP LOVESIMPLE

2022 KALENDARZE

NOTESY I AKCESORIA

NATURALNE ŚWIECE ZAPACHOWE “BLACK COTTON”

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT

Shares